Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÜLKÜ ‘SUNGUR’ İLE DEVAM DEDİ

159

Kocasinan Ülküspor Kulübü antrenör İbrahim Sungur ile 2019-2020 sezonunda devam edecek.

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor’da hareketli günler yaşanıyor.  Mavi-Beyazlı takımda önceki bir araya gelerek yeni sezon değerlendirmesi yaptı.   Yapılan toplantıda yönetim antrenör İbrahim Sungur ile devam kararı aldılar. Son dönemlerde oynadığı futbol ile kamuoyunun beğenisini kazanan Kocasinan Ülküspor yeni sezondan da umutlu. Teknik heyet konusunda yola devam eden Kocasinan Ülküspor’da gündem transfer. Hem iç transferde hem de dış transferde görüşmelere başlayan Mavi-Beyazlı takım önümüzdeki hafta içi anlaşmaya vardığı isimleri açıklaması bekleniyor.

Yardımcılar belli oldu…

Kocasinan Ülküspor’da yapılan toplantısı sonrası yönetim kurulu antrenör İbrahim Sungur ile yola devam kararı aldı. Alınan bu karar sonrası antrenör İbrahim Sungur’un yardımcıları da belli oldu. Mavi-Beyazlı takımda yeni sezonda genç antrenör İbrahim Sungur’un yanında yardımcı antrenör olarak futbolu bırakan Fatih Karakuş ve kaleci antrenörlüğünü is Yavuz Şahinsöz oldu.

Sercan Erdoğan ile yollar ayrıldı…

Kocasinan Ülküspor’da yeni sezon öncesi yardımcı antrenör Sercan Erdoğan ile yollar ayrıldı. Önceki gün yapılan toplantı sonrası alınan kararlar sonrası 2018-2019 sezonunda görev yapan genç antrenör Sercan Erdoğan yeni sezonda takımda olmayacağı öğrenildi. Sercan Erdoğan ile yolların ayrılmasından sonra Mavi-Beyazlılar yardımcı antrenörlüğe takımın kaptanlarından Fatih Karakuş’u getirdi. Fatih Karakuş, aktif futbol kariyerini noktaladı.

Sungur: “ Yolumuza devam edeceğiz”

Kocasinan Ülküspor Antrenörü İbrahim Sungur, “Yeni sezonda yeniden Kocasinan Ülküspor’da yolumuza devam edeceğiz. Her iki taraf içinde hayırlı olsun” dedi.

Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor, 2019-2020 sezonu için hazırlıklara start verdi. Kocasinan Ülküspor’u 2.Amatör Küme’den alarak Süper Amatör Küme’ye kadar taşıyan genç antrenör İbrahim Sungur, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Ekibi ile birlikte yeni sezonda iyi bir kadro kurmak için kolları sıvayan İbrahim Sungur, yeni sezonda oldukça umut dolu. Kocasinan Ülküspor’da yola devam ettiğini belirten Kocasinan Ülküspor Antrenörü İbrahim Sungur, “2019-2020 sezonu tüm camialara ve kulübümüze hayırlı uğurlu olsun. Yeni sezonda yeniden Kocasinan Ülküspor ile yolumuza kaldığımız yerden devam edeceğim. Her iki taraf içinde hayırlı olsun. İlk olarak iç transferi halledip ardından dış transfere yöneleceğiz. Yeni sezonda normal bir takım kuracağız” diye konuştu. (Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.