Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

VALİ’NİN AMATÖR FUTBOL SEVGİSİ

154

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın hafta sonu Argıncık Spor Kompleksi’nde oynanan amatör karşılaşmaları takip ederek, yöneticiler, sporcular ve futbolseverler ile bir araya geldi.

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, hafta sonu Argıncık Spor Kompleksini ziyaret ederek bilgiler aldı. Mehmet Özet Süper Amatör Küme’de haftanın önemli karşılaşmalarından Trend Gayrimenkulspor ile Develispor maçı öncesi Argıncık Spor Kompleksine gelen Vali Günaydın, maç öncesi saha içerisine girerek iki takıma başarılar diledi ve yöneticiler ve sporcular ile sohbet etti.  

Saha içerisinde futbolcular ile sohbet edip fotoğraf çektiren Vali Şehmus Günaydın, bu arada gazeteci duayen Bekir Demirağ’a da, “Kaç yıldır bu görevi yapıp fotoğraf çekiyorsun?” diye sordu. Demirağ’ın “yarım asırdan fazla oldu sayın Valim..” cevabı üzerine  Vali Günaydın, “Ama görüyorum ki aynen ilk günkü gibi heyecanlı ve aktifsin” diye konuştu. Argıncık Spor Kompleksi’nde büyük sevgi ile karşılaşan Vali Şehmus Günaydın, amatör spor ile uğraşan başkanlar, yöneticiler ve futbolseverler ile selamlaşarak sohbet etti. Vali Şehmus Günaydın’ı gören amatör camia yetkilileri ve futbolseverler yakından ilgilendiler.

Argıncık Stadı 1 ve 2 Nolu Sahalarda oynanan iki karşılaşmayı da izleyen Vali Şehmus Günaydın ardından tesislerden ayrıldı. Eski bir futbolcu olan Vali Şehmus Günaydın’ın görev yaptığı illerde zaman zaman futbol ile gündeme gelmesi ve hem amatör futbola hem de profesyonel futbol ile iç içe olması gözlerden kaçmadı.(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.