Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Yeşil Sahada Evlilik Teklifi

Kayseri Bölgesi İl Hakemi Mehmet Ceranlı, yan hakem olarak görev yaptığı U19 maçının ardından sevgilisi eski hakem Bilge Aktürk'e sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.

670

Kayseri Bölgesi İl Hakemi Mehmet Ceranlı, yan hakem olarak görev yaptığı U19 maçının ardından sevgilisi eski hakem Bilge Aktürk’e sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Hakem Ceranlı, yönettiği bu maçla birlikte hakemlik kariyerini de noktaladı.

Vali Muammer Güler Stadı’nda oynanan Kocasinan Şimşekspor – Kayseri İdmanyurdu maçında yan hakem olarak görev yapan Mehmet Ceranlı, müsabaka sonunda sevgilisine sürpriz bir evlilik teklifi yaptı. Genç hakem, arkadaşlarının açtığı pankartla birlikte, sevgilisinin önünde diz çöktü ve yüzüğü uzatarak evlilik teklifini yaptı. Bu sürpriz karşısında şok olan ve eski bir hakem olan Bilge Aktürk, şaşkınlık ve sevinç içerisinde teklifi kabul etti.
Genç hakem Mehmet Ceranlı,” 3 yıldır her anımda yanımda oldu. İlk maçımda ve son maçımda her zaman desteği ile arkamda olup sevgisini hiç esirgemedi. Evet deyip hayatımın sonuna kadar yanımda olacağı için teşekkür ediyorum. Onu çok seviyorum. İkimizin hakem olması bu atmosferi bize özel kıldı. Son maçım şimdi daha da anlam kazandı herkese teşekkür ediyorum” dedi.

(Haber-Foto: Hasan Eğrigöz)

Yoruma kapalı.