Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YOLSPOR’DA HAREKETLİLİK BAŞLADI

159

Kayseri Yolspori, yeni sezon öncesi hem iç transferde hem de dış transferde anlaşmaya vardığı isimler ile sözleşme imzaladı.
Kayseri Yolspor Tesislerinde oyuncular ile yapılan görüşmenin ardından iç transfer 8 ve dış transferde 2 isim ile anlaşan Kayseri Yolspor’da hareketlik başladı. Kulüp Başkanı Ahmet Kulak, Gene Kaptan Ahmet Akçeşme, yöneticiler ve Teknik Direktör Mehmet Susamış’ın yer aldığı imza töreninde anlaşmaya varılan isimler ile tek tek sözleşme imzalandı. Transfer çalışmalarını sürdüren Kayseri Yolspor kısa sürede tamamlayarak yeni sezon hazırlıklarına tam kadro girmek istiyor.

İç transferde 8 isim tamam…
Süper Amatör Küme ekibi Kayseri Yolspor iç transferde 8 isim ile yeniden anlaşma sağladı. Mehmet Susamış ile yola devam kararı aldıktan sonra transfer için kolları sıvayan Turuncu-Siyahlılar iç transferde Mustafa Sağlağ, Abdullah Aydilek, Koray Tuna, Samet Uçar Yunus Güneri, Efehan Çimen ve kaleciler Yakuphan Kocaoğlu ile İmdat Mercan ile yeniden anlaşma sağladı. Anlaşmaya vardığı isimler ile resmi sözleşmeyi imzalayan Kayseri Yolspor diğer isimler ile görüşmelerini sürdürüyor.

Dış transfer iki isimle anlaştılar..

Kaysri Mehmet Özet Süper Amatör Küme takımlarından Kayseri Yolspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını sürdürüyor. Mehmet Susamış’ın raporu doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Turuncu-Siyahlılar son olarak Kafkasspor forması giyen tecrübeli kanat oyuncusu Hüsamettin Olgun ve Kayseri Şekerspor’dan Ergün Bölükbaşı’nı renklerine bağladı. Turuncu-Siyahlılar dış transferde birçok ile görüşmelerini sürdürüyor. Yeni sezon öncesi forvet, kanat, orta saha, kaleci ve stopere takviye yapmayı düşünen Kayseri Yolspor bu kapsamda görüşmelerini ve çalışmalarını sürdürüyor. (Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.