Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

BOĞAZLIYAN ŞEKERSPOR’A KAYSERİ’DEN 8 TRANSFER…

Yozgat 1. Amatör Küme ekiplerinden Boğazlıyan Şekerspor, Kayserili 8 futbolcuyu renklerine bağladı. Bir diğer Kayserili Yusuf Yaylagül de 2 sezondur Boğazlıyan Şekerspor'da forma giyiyor. Yozgat 1. Amatör Küme'de yeni sezon Ekim ayının ilk haftasında başlayacak.

792

Daha önce Kayseri’den sadece Yusuf Yaylagül’ün 2 sezondur kaptanlık yaptığı Boğazlıyan Şekerspor’da 2018-2019 sezonunda toplam 9 Kayserili futbolcu forma giyecek. Yozgat 1. Amatör Küme’de şampiyonluk hedefleyen Boğazlıyan Şekerspor takımı, Kayserili oyuncuları kadrosuna katarak oldukça güçlü bir ekip kurdu.
Daha önce Erciyes Reşadiye Gençlikspor’dan Nihat Aksu’yu transfer eden ekip, ardından Trabzon 3861 Spor’dan Cemil Kartal, Anbar Kızılırmakspor’dan kaleci Abdullah Yiğit, Argıncıkspor’dan Furkan Şentürk ve Ali Kılıçkaya, Gaziosmanpaşaspor’dan Aykut Özden, Medet Avşar ve Cengiz Çay’ı transfer etti.
2 sezon önce Yeni Esenspor’dan Yozgat ekibini giden stoper Yusuf Yaylagül, Kayserili futbolcuların transferinde önemli rol oynadı. Takımda kaptanlık yapan Yaylagül, yeni sezonda Yozgat’ı şampiyon yapacaklarını söyledi.

Haber – Foto: Muhammed Kösedağ

Yoruma kapalı.