Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÇAMLICA SAĞLIKSPOR’DA 8 TRANSFER

Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme B Grubunda mücadele edecek olan Çamlıca Sağlıkspor  dış transferde 8 ve iç transferde 1 oyuncu ile anlaştı.

654

Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme B Grubunda mücadele edecek olan Çamlıca Sağlıkspor  dış transferde 8 ve iç transferde 1 oyuncu ile anlaştı.

2018-2019 futbol sezonu öncesi yeni bir yapılanmaya giderek önce yeni yönetim oluşturan  Çamlıca Sağlıkspor ardından sponsoru  buldu.  Yeni yönetim ve sponsor sorununu ortadan kaldıran Çamlıca Sağlıkspor transfer için düğmeye bastı. Daha önce kadrosuna kattığı 10 oyuncunun ardından 9 oyuncu daha kadrosuna takviye ederek gücüne güç kattı.

Çamlıca Sağlıkspor kadrosuna  Talasgücü Belediyespor’dan 1993 doğumlu Fikri Çiğ, Gültepespor’dan 1994 doğumlu Seçkin Maraşlı, Kayserispor U21 takımından 1998 doğumlu Harun Okan Yılmaz, Kayseri Yolspor’dan 1992 doğumlu Hasan Erginer, Esentepepsor’dan 1996 doğumlu Enbiya Kutuluş, Trabzon 3861 Spor’dan 2001 doğumlu Eray Akyol,1998 doğumlu Mustafa Topaktaş ve iç transferr  eski oyuncusu 1994 doğumlu Murat Çağdaş Seçik’i transfer etti. Çamlıca Sağlıkspor kadrosuna kattığı 8 oyuncunun lisansını çıkarttı.

Kadrosuna önemli isimleri ve genç isimleri dahil eden Çamlıca Sağlıkspor ligin ilk maçına hazır. Cumartesi günü ligin ilk maçında  Yeni Esenspor ile karşılaşacak olan Çamlıca Sağlıkspor tek hedef sezona 3 puanla ve galibiyetle başlamak.

Antrenör  Gökhan Dursun yönetimindeki Çamlıca Sağlıkspor 19 futbolcunun lisansını çıkardı.

(Özel Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.