Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GENÇLER BOMBALARI PATLATTI

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’nin yeni ekibi Kayseri Gençlerbirliği’nde transferlerde bombaları patlattı. Ligin başlamasına kısa bir zaman kala hem teknik heyet hem de transferlerde önemli gelişmeler yaşayan Kayseri Gençlerbirliği’nde durmak bilmiyor.

518

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’nin yeni ekibi Kayseri Gençlerbirliği’nde transferlerde bombaları patlattı. Ligin başlamasına kısa bir zaman kala hem teknik heyet hem de transferlerde önemli gelişmeler yaşayan Kayseri Gençlerbirliği’nde durmak bilmiyor.

Teknik Direktör Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen’i takımın başına getiren Kayseri Gençlerbirliği ardından transferde düğmeye bastı ve 9 yeni ismi kadrosuna kattı. Genç ve başarılı teknik adamlar Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen yeni sezonda Kayseri Gençlerbirliğ’inde görev yapacak. Bozdemir ve Çeçen’in takımın başına gelmesinden sonra Kırmızı-Siyahlı takım 9 yeni ismi kadrosuna katarak gücüne kat kattı.

9 yeni isim imzayı attı…

Kayseri Gençlerbirliği’nde 9 yeni isim düzenlenen törenle imzayı attı. Hem genç hem de tecrübeli isimleri kadrosuna katan Kırmızı-Siyahlı transferlerine ise devam ediyor. Kayseri Gençlerbirliği Hacılar Erciyesspor’dan Emre Aydın, Semih Şener, Kayseri Şekerspor’dan kaleci Abdussamed Karakoyun, Esen Makina Belsinspor’dan Nail Çoşkunyürek, Cihan Oğuzman, Mustafa Karakaya, Esentepespor’dan Erhan Karakaya, Talasgücü Belediyespor’dan salih Bahadır Soylu ve Tosyaspor’da Adem Aktaş’ı kadrosuna kattı. Argıncık Spor Kompleksi Kulüp binasında gerçekleşen imza töreni ile 9 yeni oyuncu tek tek resmi sözleşmeye imza attı. Kırmızı-Siyahlı takımda forma giyecek olan 9 yeni oyuncu takımla birlikte çalışmalara başladılar.

Çalışmalar devam ediyor…

Yeni sezonun başlamasına kısa bir zaman kala hazırlıklarına yoğun bir şekilde devam eden Kayseri Gençlerbriliği’nde tempo artıyor.  Lig başlayana kadar çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürecek olan Kırmızı-Siyahlılar lige ise iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Genç bir kadro oluşturan Kayseri Gençlerbirliği’nin yeni sezon hedefi ise üst sıralar ve şampiyon olacak.

 

BOZDEMİR&ÇEÇEN iMZALADI

Genç ve başarılı teknik adamlar Murat Bozdemir ile Şirvan Çeçen yeni sezonda Kayseri Gençlerbirliği’nde anlaştılar. Bozdemir ve Çeçen resmi sözleşmeyi imzaladıktan sonra göreve başladılar.

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Gençlerbirliği yeni sezon öncesi takımı Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen’e emanet etti.  Bozdemir ve Çeçen yeni sezon öncesi Develispor ile anlaşmıştı ancak, bazı şartlar nedeniyle ayrıldılar. Ayrıldıktan sonra ilk gelen teklifi kabul eden genç antrenörler Kayseri Gençlerbirliği ile sözleşme imzaladılar. Resmi sözleşmeyi imzalayan iki genç antrenör ardından göreve başladılar. Genel Manejer Sadık Arslan ve Başkan Osman Bahadır Kökoğlu’nun yoğun çabaları sonrası takımın başına getirilen Murat Bozdemir ve Şirvan Çeçen yeni sezonda nasıl bir Kayseri Gençlerbirliği izlettirecekleri ise merak konusu. Ligin başlamasına kısa bir zaman kala çalışmalarına hız veren Kırmızı-Siyahlılarda her şeyin yolunda gitmesi camiayı sevindiriyor.  (Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.