Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HACILAR’DA 4 İMZA BİRDEN

Hacılar Erciyesspor dış transfer 4 yeni ismi kadrosuna katarak gücüne güç kattı.

750

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Hacılar Erciyesspor’dan dış transfer 4 tecrübeli ismi kadrosuna kattı.

Geçtiğimiz sezon başarılı bir sezon geçiren ancak tecrübesizlik kurbanı olan Hacılar Erciyesspor yeni sezona bomba gibi geliyor. Mevcut kadrosunu koruyan ve üzerine 4 önemli ismi transfer eden Hacılar Erciyesspor yeni sezonda rakiplerinin korkulu rüyası olacak.

Sarı-Lacivertliler Esen Makina Belsinspor’dan Mikail Mağara, Esentepespor’dan Emre Ulu, Kocasinan Şimşekspor’dan Mehmet Gençoğlu ve  Hakkari Yüksekova Belediyespor’dan Mehmet Kahveci’yi kadrosuna kattı. Geçen sezon yaşadığı tecrübesizliği yeni sezonda yaşamak istemeyen ve bu anlamda Emre Ulu ve Mikail Mağara gibi önemli iki hem tecrübeli  hem de başarılı ismi kadrosuna katan Sarı-Lacivertliler transferde nokta atış yaptı. 2 tecrübeli,2 genç oyuncu kadrosuna katmayı başaran Hacılar Erciyesspor 2-3 transfer daha yaparak sezona başlamak istiyor.

Pazar günü ligin ilk maçında Gültepespor maçına kadar hazır olacak olan Sarı-Lacivertliler kadrosuna kattığı  Mikail Mağara, Emre Ulu, Mehmet Kahveci (Şifo) ve Mehmet Gençoğlu Pazar günü forma giyecekler.

Bugün yarın bu 4 oyuncunun lisansını çıkartacak olan Sarı-Lacivertliler 2-3 oyuncu ile görüşmelerini sürdürüyor. Derin ve sessizden transfer çalışmalarını sürdüren Hacılar Erciyesspor Kulübü yeni sezondan umutlu. Antrenör Tanju Alan yönetimindeki Hacılar Erciyesspor, yeni sezonda yine zirveyi zorlayan bir ekip olurken, bir çok takımın canını şimdiden yakacağa benziyor.

(ÖZEL HABER-FOTO: MEMDUH BORAZAN)

 

 

Yoruma kapalı.