Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GENÇLERBİRLİĞİ SAHAYA İNDİ

692

Kırmızı-Siyahlılar 2019-2020 sezonu ilk antrenmanını hafta sonu gerçekleştirdi.

Mehmet Özet Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Gençlerbirliği, yeni sezon hazırlıklarını antrenör Murat Bozdemir nezaretinde başladı.

Yeni sezon öncesi yeni bir oluşum içerisinde giren ve çalışmalarına başlayan Kayseri Gençlerbirliği’nde tempo her geçen antrenman artarak devam ediyor. Ligin ilk maçında  Kayseri Sağlıkspor ile karşı karşıya gelecek olan Gençlerbirliği bu maça kadar en iyi şekilde hazırlanmak istiyor. Lige iyi bir başlangıç yapmak istediklerini belirten antrenör Murat Bozdemir, “2019-2020 sezonu çalışmalarımıza başladık. Bir yandan yeni sezon hazırlıklarımızı sürdürüyor, bir yandan da transfer çalışmalarımız devam ediyor. Aramıza yeni kattığımız oyuncular ile gücümüze güç kattık. Bu sene Gençlerbirliği takımı iyi futbol oynayan ve lige renk katan bir ekip olacak.  Yönetimiyle, teknik heyeti ile ve oyuncu grubu ile iyi bir ekip olduğumuza inanıyorum” diye konuştu.

5 takviye yaptılar…

Kayseri Gençlerbirliği, yeni sezon öncesi kadrosuna 5 yeni ismi kattı. Talasgücü Belediyespor’dan Rafet Kayapınar, Kocasinan Ülküspor’dan eski oyuncusu Mustafa Atsız, Hacılar Erciyesspor’dan Emre Ulu, Yahyalıspor’da geçen sezon şampiyonluk yaşayan Selim Yağmur ve Çal Belediyespor’dan Kayserili oyuncusu Fazıl Burak Peker’i renklerine bağladı.

Kadrosuna kattığı 5 oyuncunun yanı sıra transfer çalışmalarını sürdüren Gençlerbirliği kadrosuna sürpriz isimleri katmaya çalışıyor. İç transferde Erman Deveci, Mustafa Karakaya, Aziz Çağlar Şahin, Cihan Oğuzman ve Salih Bahadır Soylu gibi isimler ile devam eden Kayseri Gençlerbirliği alt yapıdan A takımada takviye yaptı.


Yoruma kapalı.