Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HAKEMLER AÇIKLANDI

0 230

İlimizde hafta sonu oynanacak olan Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme, Cuma Uluçay İkinci Amatör Küme, Birinci Amatör Küme U1-9 Ligi, U-17 Ligi Play-Off ve U-15 Ligi Play-Off maçlarında görev yapacak olan hakemler belli oldu.

Süper Amatör Küme’de haftanın en kritik iki karşılaşmasında Yahyalıspor-Özvatan Gençlikspor maçını Alim Kandemir ve Develispor-Gültepespor maçını ise Erol Eroğlu yönetecek.

U-17 Ligi Play-Off ve U-15 Ligi Play-Off Gruplarında ise büyük heyecan var

SÜPER AMATÖR KÜME 21.HAFTA

Yahyalıspor-Özvatan Gençlikspor-Alim Kandemir-Ali Etlikçi-Süha Adıyaman

Develispor-Gültepespor-Erol Eroğlu-Ahmet Çıtak-Recep Güneş

Başakpınar Belediyespor-E.M. Belsinspor- Burak Altınel-Levent Yeşilyurt-Turan Çelik

Kayseri Yolspor-Kocasinan Şimşekspor-Emre Altın-Osman Baruk-Bilge Kaan Çakır

Hacılar Erciyesspor-Kayseri Demirspor-Rıza Öztürk-Mehmet Koç-Burhar Başpınar

Gençlerbirliği-Kayseri Şekerspor-Arman Erkılıç-Muhammed Boylu- Mustafa Emre Doğruer

İKİNCİ AMATÖR KÜME 2.HAFTA

K.Mithatpaşa-Yeşilhisar Gençlikspor- Osman Susamış-Yunus Emre Gerez-Burhan Başpınar

Kayseri İdman Yurdu-Büyüleyenspor- Murat Özçetin-Yaşar Başağıl-Ömer Kılıç

Kocasinan Gençlikspor-Makfitspor-  Ö.Hürcan Yücel-Yaşar Başağıl-Resul Kural

Anadolu Yıldızları-Felahiye Belediyespor – Kemal Deliktaş-Ahmet Çıtak-Berkan Özkoçak

Kafkasspor-Yeni Erciyesspor- Mehmet Yeniay-Onur Öztal-Oğuzhan Çadır

Sümerspor-Palasspor- Cemal Emre Gömeç-Birtan Ekren-Salih Ulusoy

Anbar Kızılırmakspor-Kayseri Atletikspor-  Birtan Ekren-Furkan Uçar-Samet Uzun

Cırgalanspor-Kayseri Olimpikspor- Kemal Hattatioğlu-Harun Soyeşik-Yunus Emre Gerez

G.O.Paşaspor-Güneşli Gençlikspor- Mehmet Koç-Hüseyin Gencan-Mustafa Soner Yüce

Kılıçaslan Yıldızspor-Sosun Birlikspor- İsmail Sakar-Fulya Fırat-Mehmet Kaya

Fevzi Çakmakspor-İncesu Gençlikspor- Aydoğan Mantar-Abdulkadir Keğin-Samet Uzun

Göktürkspor-Bünyan Belediyespor- Ali Yurtsevenyener-Murat Yakut-Ömer Yalçın

U-19 LİGİ 19.HAFTA

Kocasinan Gençlikspor-Esen Makina Belsinspor-

Kocasinan Şimşekspor-Kayseri Şekerspor-

Gençlerbirliği-Talasgücü Belediyespor-

Kayseri İdman Yurdu-Kayseri Yolspor-

Erkiletspor-Kılıçaslan Yıldızspor-

Hacılar ERciyesspor-Argıncık Esnafspor-Yaşar Özçetin-Fatih Yıldırım-Nail Berkant Sarıkaya

U-17 LİGİ PLAY-OFF 2.HAFTA

Kocasinan Şimşekspor-K.Atletikspor-Hakkı Batuhan Özlü-Harun Soyeşik-Kemal Deliktaş

Talasgücü Belediyespor-Kayseri Yolspor- Ömer Faruk Karaduman-Ahmet İnci-Özgür Gök

Kayseri Şekerspor-Erkiletspor- Emre Ünlü-Mehmet Türk-Berkan Özkoçak

U-15 LİGİ PLAY-OFF 2.HAFTA

Barogücü-K.Atletikspor- Onur Öztal-İzzet SamurAyşe Melis Akçakaya

Talasgücü Belediyespor-Kocasinan Şimşekspor-Ö.Hürcan Yücel-Hüseyin Gencan-Mehmet Kaya

Kayseri Şekerspor-Erkiletspor-Oğuzhan Çadır- Fatih Yıldırım-Mustafa Soner Yüce

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.