Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HASAN YAZGAN UÇUYOR?

456

Lider Esen Makina Belsinspor, 2-1 geriye düştüğü karşılaşmada Trend Gayrimenkulspor’u Hasan Yazgan’ın son dakikalarda attığı goller ile 3-2 yenerek liderliğini sürdürdü. Takımını ipten alan Hasan Yazgan bu sezon oynadığı futbolu attığı goller ile süslüyor.

STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu

HAKEMLER: Ramazan Haymana *** Ahmet Çıtak *** Muhammed Ülker ***

ESEN MAKİNA BELSİNSPOR: Ali Özkan ** Mehmet Ali İmren ** Rafet Kayapınar ** Murat Şen ** Uğur Özdemir ** Mücahit Baykaldı ** (Dk.68 Mehmet Akpınar **) Harun Çetin ** Şenol Büyükçekiç ** Hasan Yazgan **** Aydemir Yavuz ** Mehmet Yaman **

TREND GAYRİMENKUL SPOR: Ebubekir Kara * Ahmet Uluhan Karabacak * Mehmet Kındık ** Şeyh İsmail Orhan * Mehmet Ali Tanrıkulu * Fatih Ülker * İsmail Erdi Halis * Buğra Kara ** Alpaslan İnce * Halis Barbaros * Adem Şener **

GOLLER: Dk.8 Mehmet Yaman, Dk.80 ve 84 Hasan Yazgan (Esen Makina Belsinspor) Dk.28 Adem Şener ve Dk.47 Buğra Kara (Trend Gayrimenkul)

Mehmet Özet Süper Amatör Küme’nin 19.hafatsında lider Esen Makina Belsinspor ile Trend Gayrimenkulspor karşı karşıya geldi. Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada oynanan karşılaşmada 5 gol atıldı ve kazanan lider Esen Makina Belsinspor oldu. Karşılaşmanın ilk yarısı karşılıklı atılan goller ile 1-1 tamamlanırken, ikinci yarının 47.dakikasında Trend Gayrimenkulspor 2-1 öne geçti. 2-1’den sonra Esen Makina Belsinspor rakip kalede etkili olmaya başlarken, Trend Gayrimenkulspor birçok pozisyonu değerlendiremedi. Karşılaşmanın 80.dakikasında Hasan Yazgan skoru 2-2 yapan golü attı. Bu golden 4 dakika sonra Hasan Yazgan yine sahneye çıktı ve takımını öne geçiren golü kaydetti. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve lider Esen Makina Belsinspor ölüp ölüp dirildiği karşılaşmadan 3 puanı 3 golle alarak liderliğini sürdürdü.

Yoruma kapalı.