Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HEYECAN BAŞLIYOR

22

Milli sporcularımız Zehra Yılmaz ve Hayriye Türksoy Hançer Avrupa Kupaları öncesi çalışmalarına hız verdileri.

Mart ayı başı itibari ile normalleşme sürecinin başlamasının ardından Kickboks’ta da heyecan kaldığı yerden yeniden başlıyor. İlimizin başarıılı milli sporcuları Hayriye Türksoy Hançer ve Zehra Yılmaz, ilk olarak Avrupa Kupası müsabakaları için çalışmaya başladı. Pandemi süreci nedeniyle durdurulan Kickboks müsabakaları yeniden başlıyor.

Normalleşmenin startının verilmesiyle Kickboks Federasyonu da ilk programını açıkladı. Hayriye Türksoy Hançer ve Zehra Yılmaz katılacak. Kickboks Federasyonu’ndan Avrupa Kupası müsabakalarına ilişkin yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Federasyonumuzun 2021 yılı faaliyet programında yer alan 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası (Turkish Open) 08-11 Nisan 2021 tarihleri arasında Antalya’ da yapılacaktır. Tüm Faaliyet Kovid-19 Tedbirleri altında yapılacaktır. Avrupa Kupası online kayıtları son tarihi 03 Nisan 2021’dir”

Milli sporcular Hayriye Türksoy Hançer ve Zehra Yılmaz da Avrupa Kupası karşılaşmalarında yer alacak. Antrenör Esat Kaya gözetiminde müsabakalarda yer alacak olan milli sporcular, 8 Nisan kadar hazırlıklarına ilimizde devam edecek.

Yoruma kapalı.