Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAPTAN VEDA ETTİ

519

Recep Kırçıl Birinci Amatör Küme B Grubu takımlarından Yahyalı Yerköyspor takım kaptanı Ali Benli 19 yıllık futbol hayatına son verdi.

Birinci Amatör Küme B Grubunda geçtiğimiz hafta sonu oynanan Enes Gençlikspor ile Yahyalı Yerköyspor maçın son kez forma giyen tecrübeli oyuncu futbol kariyerini böylece taçlandırdı. 2000 yılında Yerköyspor’da futbola başlayan Ali Benli, son maçında Enes Gençlikspor karşısında 2 gol ve 1 asistle kariyerini sonlandırdı. Spor camiasının sevilen isimlerinden biri olan Ali Benli 2018-2019 sezonu ile kariyerini tamamladı.

Futbolu bırakmak kola olmadığı belirten Ali Benli yaptığı açıklamada, “ 2000 yılında Yerköyspor’da başlamış olduğum futbol hayatımı 2019 yılında sonlandırmış bulunmaktayım. Bu karar benim çok zor oldu ama bir yerde bırakmak gerekiyor. Bu zamana kadar bende emeği olan adam gibi adam başkanım Hacı Yusuf Şahin’e, hocalarıma, futbolcu abilerime ve kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.  Bundan sonraki sezonlarda Yerköyspor’a başarılar dilerim” diye konuştu.

Özel Haber

Yoruma kapalı.