Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAYSERİ YOLSPOR’DAN YENİ SEZONA “MERHABA”

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Yolspor 2018-2019 futbol sezonuna hafta sonu Sümer Stadı’nda Teknik Direktör Mehmet Susamış yönetiminde yaptığı ilk çalışma ile merhaba dedi.

388

2018-2019 futbol sezonunda Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayseri Yolspor yeni sezon hazırlıklarına start verdi. Geçtiğimiz sezon ligi 54 puanla ikinci sırada tamamlayan Kayseri Yolspor yeni sezon hazırlıklarına Kurban Bayramın hemen ardından start verdi. Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile başlayacak olan Kayseri Yolspor hafta sonu Sümer Stadı’nda yaptığı ilk çalışması ile yeni sezon hazırlıklarına başladı. Yeni transferlerin tamamının katıldığı sezonun ilk antrenmanı oldukça neşeli ve keyifli geçti. Yeni sezona şampiyonluk hedefi ile başlayacak olan Kayseri Yolspor bir yandan da transfer çalışmaları devam ediyor. Geçen sezon ki kadrosundan önemli isimleri kadrosunda tutan Kayseri Yolspor yaptığı önemli 5 transferle gücüne güç kattı.

Transfer çalışmaları devam ediyor…

Turuncu-siyahlılar yeni sezon öncesi 6 önemli isimi kadrosuna katmasına rağmen 2-3 transfer daha yaparak transferi kapatmak istiyor. Giden oyuncuların yerlerini dolduran Kayseri Yolspor, teknik adam Mehmet Susamış’ın raporu doğrultusunda 2-3 transfer daha yapmak istiyor. Yeni sezona sorunsuz bir şekilde girmeyi hedefleyen Turuncu-siyahlılarda yapacağı 2-3 transferi nokta atış yapmak için yoğun çaba sarf ediyor.

Yeniler ilk çalışmada yer aldı…

Kayseri Yolspor’un yeni sezonda kadrosuna kattığı Emre Çolak, Gökhan Savranlar, Cüneyt Egemen Karagöz, Fatih Ülker, Ümit Al ve Yasin Delikuş yeni sezonun ilk antrenmanında yer aldılar. Takımla birlikte çalışan 6 yeni oyuncu yeni sezonda Kayseri Yolspor’un kilit isimleri olacaklar.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.