Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MUTLULUKLAR

734

Kayseri Bölgesi B Klasman Hakemi Alim Kandemir, Gözde Kandemir (Aras) ile hayatını birleştirdi.

Filiz-Metin Aras çiftinin kızı Gözde Hazır ve Gülsüm-İrfan Kandemir’in oğlu Alim Kandemir’in bu mutlu günü görünmeye değerdi. Gezegen Premium Düğün Salonunda gerçekleştirilen muhteşem düğünde bir birinden slow ve hareketli parçalar ile Kandemir çifti ve misafirleri gece geç saatlere kadar doyasıya eğlendiler. Kandemir çiftini bu mutlu gününde sevenleri yalnız bırakmadı. Genç çiftin yakın arkadaşları olmak üzere yakın dost ve akrabalarının yanında hakem camiası, futbol dünyası ve arkadaşları da sevinçlerine ortak oldu. Yoğun ilgi olan Kandemir çiftinin düğün merasimi renkli görüntülere sahne oldu. Genç çift sevenleri ile doyası eğlenirken mutlulukları gözlerinden okundu.

Alim&Gözde Kandemir’i bu mutlu günlerinde Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Turgay Duman, Kayseri Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Dernek Başkanı Nuri Karahançer, Eski TFFHGD Şube Başkanı Murad Çınar, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Şinasi Acar, Kayseri Bölgesi Süper Lig Hakemi Abdülkadir Bitigen, Süper Lig Yardımcı Hakemi Mustafa Savranlar, Kayseri bölgesi hakemleri, gözlemcileri, şehir dışında gelen hakemler, gözlemciler, Aras ve Kandemir Ailelerinin, akrabaları, yakın dostları yalnız bırakmadı. Büyük Kayseri Gazetesi olarak Alim&Gözde Kandemir çiftine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

İlk olarak havuz başında gerçekleşen nikâh ile evliliğe ilk adımlarını atan genç çift oldukça mutlu ve heyecanlı olmaları gözden kaçmadı. Genç çiftin nikah şahitliğini eski Süper Lig Gözlemcisi Galip Bitigen ve Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk yaptı.

Genç çiftin sadıçlıklarını ise Kayseri Bölgesi B Klasman Hakemleri Necati Şelcuk Şahin ve Suha Adıyaman yaptı.

Süper Lig Hakemleri Abdulkadir Bitigen, Mustafa Savranlar, TFFHG Dernek Başkanı Nuri Karahançer, Hakem Emre Altun ile TFFHD Dernek Yönetim Kurulu üyesi Osman Altun düğünde yer alan isimlerdi.

Yoruma kapalı.