Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON KADİR HAS ORTAOKULU OLDU

509

Kocasinan Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan Orta Okullar Futbol Turnuvası dün Sümer Stadında oynanan final ve 3.4’lük maçı ile sona erdi. 

Yaklaşık 1 aydır devam eden 64 okulun katılımı ile yapılan futbol turnuvası son günü oldukça renkli görüntülere sahne oldu. 3.4’lük maçında Refika Küçükçalık Orta Okulu penaltı atışlarında rakibini Şehit Mehmet Erdoğan Ortaokulunu 4-1 yenerek üçüncü olarak turnuvayı tamamladı. Final maçında rakibi Mustafa Kemal Paşa Ortaokulunu 4-1 mağlup eden Kadir Has Orta Okulu şampiyon oldu.  Sümer Stadında oynanan karşılaşmaları Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kayseri Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Murat Eskici, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Musa Soykarcı, Kocasinan Şimşekspor Kulüp Başkanı Kamil Başkan, Kocasinan Şimşekspor Kulübü Genel Koordinatörü Fehmi Kuş, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Kupa Töreni

1.olan Kadir Has Orta Okuluna kupasını ve madalyasını Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar takım kaptanına takdim etti.

2.olan Mustafa Şimşek Orta Okuluna kupasını ve madalyasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici ve Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Musa Soykarcı takım kaptanına takdim ettiler.

3.olan Refika Küçükçalık Orta Okuluna kupasını ve madalyasını Kocasinan Şimşekspor Kulüp Başkanı Kamil Başkal takım kaptanına takdim etti.

4.olan Şehit Mehmet Erdoğan Orta Okuluna kupasını ve madalyasını Fatih Yıldırım takım kaptanına takdim etti.

Turnuvanın en centilmen okulu seçilen Zekiya Has Orta Okuluna plaketini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Murat Eskici takdim etti.

Turnuvanın en iyi kalecisi ödülünü Gazioğlu Orta Okulu kalecisi Hamza Şaki’ye plaketini eski Kayserispor kalecisi ve antrenör Hakan Polar takdim etti.

Turnuvanın gol kralı ödülü Kadir Has Orta Okulu takım kaptanı Mehmet Teke’e plaketini  Kayserispor eski futbolcusu Seyit İçgül takdim etti.

Turnuvanın Kocasinan yıldız ödülünü ise Mustafa Şimşek Orta Okulu oyuncusu Cesur Saito’ya plaketini eski Kayserispor futbolcusu Seyit Cem Ünsal takdim etti.

Yoruma kapalı.