Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

OSB ATLETİK ACIMADI

347

Kayseri OSB Atletikspor, rakiplerinin puan kaybettiği haftada küme düşme potasında yer alan Argıncık Esnafspor’u 6-2 mağlup ederek zirveye bir adım daha yaklaştı.

STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu Saha

HAKEMLER: Mehmet Altıparmak ** Osman Baruk ** Turan Çelik **

SAHA KOMİSERİ: Yılmaz Öztaş

ARGINCIK ESNAFSPOR: Erdem Kurt * Emre Öksüz * Can Köşe * Onur Ünal * Fatih Karakuş * Samet Sarıçiçek * Engin Üçel * Cafer Eroğlu * Duran Yılmaz * Durmuş Tarım * Mücahit Çelik *

KSYERİ OSB ATLETİKSPOR: Ali Birol *** Emre Ateş *** Furkan Batar *** Hamza Efehan Gürpınar *** Ömer Yıldız *** Yusuf Aydoğdu *** Mehmet Akif Gürkan ***  Emre Ulu *** Muzaffer Sekmen  *** Mustafa Yeşil ***  Serkan Yıldız ***

GOLLER: Dk.24 ve 39 Duran Yılmaz (Argıncık Esnafspor) Dk.15 Mustafa Yeşil, Dk.29 ve 70 Furkan Batar, Dk. 34 ve 60 Ömer Yıldız Dk. 50 Akif Gürkan (Kayseri OSB Atletikspor)

Medet Avşar Birinci Amatör Küme B Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Kasyeri OSB Atletikspor, ligin 15.haftasında oynadığı maçta alt sıralarda yer alan Argıncık Esnafspor’u farklı mağlup ederek zirveye bir adım daha yaklaştı. Genç bir kadro ile başarılı sonuçlar almaya devam eden OSB Atletikspor aldığı sonuçlar ile zirveye her geçen hafta bir adım daha yaklaşıyor. Argıncık Esnafspor karşısında oynadığı iyi futbolu skora yansıtarak sahadan farklı bir galibiyetle ayrılan OSB Atletikspor puanını 26 yaptı. Rakipleri Gültepespor ve Tomarza Belediyespor’un puan kaybettiği haftada hata yapmayan Kayseri OSB Atletikspor, şampiyonluğa kenetlenmiş ve inanmış.

Yoruma kapalı.