Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON KAYSERİSPOR

Sarı-Kırmızılılar U13 Ligi Play-Off maçında rakibini  Kayseri Atletikspor’u penaltı atışlarında mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti ve kupasını maç sonrası ASKF Başkanı Musa Soykarcı’nın elinden aldı.

622

STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu Saha

HAKEMLER: Rıza Öztürk *** Hüseyin Gencan *** M.Soner Yüce ***

SAHA KOMİSERİ: Zihni Nargiz

KAYSERİSPOR U13: Mecit Kaan Ateş **** Burak Efe Arslan *** Mahmut Can Uluçay *** Mert Dinç *** Fikret Arda İbiş *** Serkan Güvercin *** Muhammed Eren Arıkan *** Samet Türk *** Furkan Arslan *** Ahmet Mukan ** (Dk.38 İsmet Sarıkaya **) Ali Bayram ***

KAYSERİ ATLETİKSPOR U13: Zafer Görkem Demir ** Asil Korkmaz ** Samet Şahin ** Anıl Çalış ** Oğuzhan Dulkadiroğlu ** İsmail Altındağ ** Hamdi Çelik ** Sefa Aksoy ** Ege Irmak ** (İslam Ova **) Yusuf Aydoslu ** Salih Önder **

GOL: Yok

PENALTILAR:

ATANLAR: Mehmet Buğra Yurduseven, İsmet Sarıkaya, Mecit Kaan Ateş, Samet Türk, Furkan Arslan (Kayserispor U13) Anıl Çalış, İsmail Altındağ, Salih Önder, Esat Kadir Polat (Kayseri Atletikspor U13)

KAÇIRANLAR: Fikret Arda İbiş, Serkan Güvercin (Kayserispor U13)Yusuf Aydoslu, Hamdi Çelik, İslam Ova (Kayseri Atletikspor U13)

U13 Play-Off final maçında Kayserispor ile Kayseri Atletikspor hafta sonu argıncık Stadı 1 Nolu Sahada karşı karşıya geldiler. Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada oynanan ve büyük mücadeleye sahne olan zorlu karşılaşmada şampiyonu penaltılar belirledi. Futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği final maçında karşılaşma başladığı gibi golsüz sona erdi. İki takımda girdikleri pozisyonu değerlendiremedi ve karşılaşma golsüz tamamlanarak penaltı atışlarına gitti. Seri penaltı atışlarında Kayserispor U13 takımı rakibi Kayseri Atletikspor’a 5-4 mağşup ederek 2017-2018 futbol sezonu U13 Ligi şampiyon olarak tamamladı. Maç sonunda Kayserispor U13 takımı büyük sevinç yaşarken Kayseri Atletispor U13 takımı ise büyük üzüntü yaşadı.

MAÇ SONU KUPA VERİLDİ

U13 Play-Off final maçında Kayserispor U13 takımı Kayseri Atletikspor U13 takımını 5-4 mağlup eden Kayserispor sezonu şampiyon olarak tamamladı. Maç sonunda büyük sevinç yaşayan Kayserispor U13 takımı kupayı aldıktan sonra da sevincini ikiye katladı. Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Genel Başkanı Musa Soykarcı’nın elinden alan Kayserispor U13 takımı büyük sevinç yaşadı ve kupa ile doyasıya şampiyonluğunu kutladı.  Öte yandan şampiyon olan Kayserispor U13 takımı kupasını aldıktan sonra Karpuzatan Kadir Has Tesislerinden antrenman yapan A Takım teknik heyeti ve futbolcular tarafından saha içinde alkışlarla karşılandı ve tebrikleri tek tek kabul ettiler. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam minik oyuncuları tek tek tebrik etti ve başarılarından dolayı kutladı.

 

(Haber-Fotoğraflar: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.