Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YAĞMUR’UN YENİ TAKIMI

Güneşli Gençlikspor ile yollarını ayıran tecrübeli ve başarılı antrenörü yeni sezon öncesi yeni takımı ile sözleşme imzaladı.

517

2018-2019 sezonunda Birinci Amatör Küme’de yoluna devam edecek olan Yeni Esenspor’da Serkan Yağmur dönemi.

Geçtiğimiz sezon Güneşli Gençlikspor ile yakaladığı  başarısı sonrası takımdan ayrılan başarılı ve tecrübeli teknik adam Serkan Yağmur, dün akşam  Yeni Esenspor ile anlaştı. Sezonların tamamlanmasından sonra bir kaç takımdan transfer teklifi alan ve hatta bir kaç kulüp ile görüşen Serkan Yağmur anlaşamadı ve tercihini Yeni Esenspor olarak seçti.

2017-2018 futbol sezonunda Birinci Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Yeni Esenspor sezonu 21 puanla tamamladı. Oynadığı 18 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik ve 9 mağlubiyet alan Yeni Esenspor rakip filelere 29 gol atarken kalesinde ise 37 gol gördü. Yeni Esenspor Kulübü ile yaptığı görüşme sonrası anlaşmaya varan Teknik adam Serkan Yağmur’a tam yetki verildi ve geçen sezon çalıştığı Güneşli Gençlikspor’dan 8 futbolcu yeni sezonda Yeni Esenspor forması giyecek. Öte yandan teknik adam sorunu çözen Yeni Esenspor 15-20 Temmuz arası yeni sezon hazırlıklarına start vereceği öğrenildi.

Yeni sezonda iddialı bir takım oluşturacaklarını belirten çiçeği burnundaki teknik adam Serkan Yağmur, ” Benim için ve istediklerim için her türlü şarta evet diyen Yeni Esenspor ile anlaşmış bulunmaktayım. Güneşli Gençlikspor’dan 8 futbolcu kardeşimin transferinde de anlaşmaya vardığım Yeni Esenspor’da sportif anlamda tam yetkili olacağım. Her iki taraf için hayırlı uğurlu olsun. Yeni sezonda iddialı ve mücadelesi bir takım olacağız. Bize güvenen herkese sonsuz teşekkürler” diye konuştu.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN-Muhammed KÖSEDAĞ)

 

 

 

 

 

18 6 3 9 29 37 -8 21

Yoruma kapalı.