Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

U-17 İKİNCİ YARIDA

268

İstikbal Mobilya Kayserispor U17 takımı sahasında oynadığı maçta Medipol Başakşehir’i ikinci yarıda attığı goller ile 3-0 kazanmasını bildi. Rakibi karşısında iyi bir oyun ortaya koyan Sarı-Kırmızılılar 3 puanı 3 golle aldı.

STAT: Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha

HAKEMLER: Cemal Emre Gömeç *** İzzet Samur *** Serkan Yıldırım ***

İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR U17: Abdulkadir Taştan *** Sabahattin Semi Şahin *** Fevzi Can Kelebek ***  Enes Koçoğlu *** Zafer Sunca *** Alperen Elmas *** (Dk.83 Ahmet Can Kenger *) Hayrullah Erkip *** Halil Can Durmuş *** Yunus Emre Kılınç *** (Dk.85 Ahmet Kağan Malatyalı *) Mehmet Eray Özbek *** (Dk.89 Yakup Türkmen *) Ethem Balcı ***

MEDİPOL BAŞAKŞEHİR U17: Ege İshakoğlu * Volkan Ünlü * (Dk.70 Eren Akdemir *) Ümeyir Uysal * Mehmet Aslanboğa * (Dk.81 Alp Kahveci *) Bedirhan Özyurt * İlhan Yencilek * Musa Çakır * (Dk.80 Yusuf Eren Alyüz x), Furkan Eren İlhan * Mustafa Yılmaz * Güney Sağır * (Dk.70 Berk Zerenman *) Batuhan Arıcı * (Dk.70 Yusuf Elalmış *)

GOLLER: Dk.57 ve 77 Yunus Emre Kılınç, Dk.87 Mehmet Eray Özbek (İstikbal Mobilya Kayserispor U17)

Spor Toto Gelişim Elit U17 Liginde orta sıralarda yer alan İstikbal Mobilya Kayserispor, ligin 16.haftasını 3 puanla kapatmanın sevincini yaşıyor.  Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Sahada oynanan zorlu karşılaşmanın ilk yarısında iki takım bir birine üstünlük sağlayamadığı ve devre golsüz sona erdi. Karşılaşmanın ikinci yarısına istekli başlayan Sarı-Kırmızılılar 57.dakikada golcü oyucusu Yunus Emre Kılınç ile bulduğu golle 1-0 öne geçti. Golden sonra oyun temposunu artıran Sarı-Kırmızılı duran top sonrası ilk golün sahibi Yunus Emre ile bir gol daha buldu ve skoru 2-0 yaptı. 2-0’dan sonra rahatlayan İstikbal Mobilya Kayserispor’da son sözü 87.dakikada kaptan Mehmet Eray Özbek söyledi. Mehmet Eray ceza sahasında şık bir çalım sonrası topu ağlarla buluşturdu ve skoru 3-0 yaptı. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve İstikbal Mobilya Kayserispor U17 takımı Medipol Başakşehir engelini 3 golle geçerek ligdeki 7 galibiyetini aldı.

Yoruma kapalı.