Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÜLKÜ’DEN ORTA SAHAYA TAKVİYE

Kocasinan Ülküspor yeni sezon öncesi Uşak Vefaspor'dan orta saha oyuncusu Ahmet Emin Ayata'yı kadrosuna kattı.

355

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Kocasinan Ülküspor’dan orta sahaya takviye. Daha önce Kayseri’de futbol oynayan başarılı genç orta saha oyuncu Ahmet Emin Ayata yeni sezonda Kocasinan Ülküspor forması giyecek.

Geçen sezon  devre arasında Kayseri Yolspor’dan Uşak Vefaspor’a giden Ahmet Emin Ayata yeniden Kayseri’ye döndü.  Gelen teklifleri değerlendiren ve tercihi Kocasinan Ülküspor’dan yana kullandı.

1994 doğumlu başarılı oyuncu Ahmet Emin Ayata yeni sezon Mavi-Beyazlı formayı giyecek. Kocasinan Ülküspor yöneticileri ile bir araya gelen Ahmet Emin, yapılan son görüşme sonrası resmi sözleşmeyi imzaladı ve yeni takımının atkısı ile poz verdi.

Ahmet emin Ayata,  daha önce Şehzadebaşı, Merter, Hacılar Erciyesspor,  Kayseri Yolspor, Çamlıca Sağlıkspor ve Uşak Vefaspor forması giydi. Yeni sezonda yeni hedefleri olan Kocasinan Ülküspor’a transfer olan Ahmet Emin Ayata, oldukça mutlu.

Ahmet Emin Ayata’nın lisansı yarın veya Cuma günü çıkacak. Ayata, ligin ilk maçında Akkışla Gençlikspor’a karşı forma giymesi bekleniyor.

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

 

Yoruma kapalı.