Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÜLTEPE’DE KALE SAĞLAM

Gültepespor’un yeni sezonda kalesini sağlama aldı.

345

 

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Gültepespor, Esen Makina Belsinspor’dan kaleci Taha Nevruz’u renklerine bağladı.

Geçen sezon Esen Makina Belsinspor forması giyen başarılı kaleci Taha, yeni sezonda Kırmızı-Beyazlı formayı giyecek. Antrenör Ahmet Duman il bir araya gelen Taha yapılan son görüşme sonrası resmi imzayı. İmzayı atan Taha Nevruz’un lisansı ise bugün itibari ile çıktı

Pazar günü Hacılar Erciyesspor karşısında ilk maçına çıkacak olan Taha Nevruz takımla birlikte çalışmalara başladı. Gültepespor’a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten kaleci Taha Nevruz, “Transferimde emeği geöen herkese teşekkür ederim. Yeni sezonda Gültepespor forması giyeceğim. Yeni sezonda, yeni hedefler için mücadele edeceğim. Gültepespor’a geldiğim için mutluyum. İnşallah kazasız, belasız bir sezon geçirerek elimden gelenin fazlasını yapacağım” diye konuştu.

Öte yandan Taha daha önce  Trend Gayrimenkulspor (Mimarsinanspor), Mahmutbeyspor, Trabzon 3861 Spor ve Esen Makina Belsinspor formaları giydi. (Haber: Memduh Borazan)

 

Yoruma kapalı.