Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ÜLKÜSPOR ATAĞA KALKTI !

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme takımı Kocasinan Ülküspor, transferde atağa kalktı. Mavi-beyazlılar 6 ismi kadrosuna kattı. Görüştüğü 4 ismi de transfer etmek için yoğun çaba harcıyor.

351

6 transfer…

Yaklaşık 1,5 ay önce İbrahim Sungur’la yolları ayırıp, Emin Gök ile anlaşan Kocasinan Ülküspor, daha sonra Emin hocayla yaşanan anlaşmazlık sonucunda yeniden İbrahim hocayla devam etme kararı aldı. Sungur’un takıma gelmesi ve ligin başlamasına az bir süre kala transferde de atağa geçildi. Mavi-beyazlı ekip, şuana kadar 6 isimle anlaşma sağlarken, 4 futbolcuyla da görüşme halinde. Argıncıkspor’dan Musa Demirel ve İsmail Orhan, Demirspor’dan eski kalecisi Mehmet Akbaş, Sağlıkspor’dan Alperen Kısır, Özvatan Gençlikspor’dan Uğur Canbolat ve Erkiletspor’dan Hasan Göğerçin’i transfer eden Ülkü, 4 önemli oyuncuyla da görüşmelerini devam ettiriyor.

8 oyuncuyla nikah tazelendi

Kocasinan Ülküspor geçen sezondan takımda kalmasını istediği 8 kişi ile de yeniden söz kesti. Mavi-beyazlı ekip, Öner Şahin, Niyazi Türkan, Fatih Basın, Erdem Kurt, Murathan Dördüncü, Mustafa Türk, Çağlar Erdemci ve Can Varol ile bu sezon da yoluna devam edecek. Alt yapıdan ise Hüseyin Yorulmaz ile Batuhan Yılmaz A takım kadrosuna dahil edildi.

Sungur, Şahin ve Özcan görev yapacak

Yeni sezonda Kocasinan Ülküspor’da teknik adamlığı İbrahim Sungur yaparken, Sungur’un yardımcılığını ise yine Yavuz Şahin ve Ahmet Özcan yapacak. Sadık Satılmış ise takımın sportif direktörlüğünü üstlenecek.

Çalışmalar sürüyor

Kocasinan Ülküspor yeni sezon hazırlıklarını ise tüm hızıyla sürdürüyor. Argıncık Stadı’nda çalışmalarına devam eden ekip, önümüzdeki hafta sonu Sümer Stadı’nda sezon açılışı gerçekleştirmeyi planlıyor.
>Muhammed Kösedağ

Yoruma kapalı.