Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YAVUZSPOR’A YENİ SPONSOR

285

2019-2020 sezonunda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan Kayseri Yavuzspor yeni sezon hazırlıklarına bayram sonu start verecek.

Mavi-Beyazlılara yeni sezonda Eylül Medikal Sağlık Ürünleri forma sponsoru oldu.

Yeni sezon öncesi sponsor görüşmelerini sürdüren Kayseri Yavuzspor forma sponsoru olarak Kayseri’nin medikal ürünlerinde bir numara olan Eylül Medikal Sağlık Ürünleri ile anlaştı. Yavuzspor yeni sezonda giyeceği formaların ön kısmında “Eylül Medikal Sağlık Ürünleri” logosu ile mücadele edecek. Kayseri Yavuzspor antrenörü Menduh Koca ile Eylül Medikal Sağlık Ürünleri Sahibi Mustafa Ildır önceki gün bir araya geldi ve forma sponsorluğu konusunda sözleşme imzaladılar.

“Destek vermeye devam ediyoruz”

Kayseri amatöründe birkaç takıma forma sponsoru ve antrenman malzemesi sponsoru olduklarını belirten Eylül Medikal Sağlık Ürünleri sahibi Mustafa Ildır, “Kayseri amatörüne hizmet etmeye devam ediyoruz. Bizler elimizden geldiği kadar takımlara destek oluyoruz. Bunun bizimle sınırlı olması gerekmiyor. Diğer firmalarında destek olması şart. Gençliğe hizmet etmek çok güzel bir şey. Eylül Medikal olarak gücümüzün yettiği kadar takımların yanında olacağız. Yeni sezonda bütün takımlara başarılar diliyorum” diye konuştu.

“Yavuzspor’dan teşekkür”

Yeni sezon öncesi forma sponsoru olan Mustafa Ildır’a teşekkür ettiklerini belirten antrenör Menduh Koca, “ 2019-2020 sezonu hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız bir sezon olmasını diliyorum. Yeni sezonda forma sponsoru olarak Eylül Medikal Sağlık Ürünleri ile anlaştık. Bize destek veren Mustafa Ildır’a  çok teşekkür ediyorum.  Yeni sezonda forma sponsorumuz olan “Eylül Medikal Sağlık Ürünleri” logolu forma ile sahaya çıkacağız. İnşallah bizim için bir sezon olmasını temenni ediyorum” dedi.

(Haber-Foto: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.