Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YOLSPOR, SİL BAŞTAN

110

Geçtiğimiz sezonu 2.sırada tamamlayan Turuncu-Siyahlılarda tam 10 oyuncu takımdan ayrıldı.Süper Amatör Küme takımlarından Kayseri Yolspor’da, yeni sezon öncesi transfer çalışmaları hızlanmış durumda.

Birçok takımın kadrosunu oluşturmasıyla iyice daralan havuzdan oyuncu alabilmek için çalışmalarını sürdüren Turuncu-Siyahlılar ismi sır gibi saklanan 3-4 isimle söz kesmiş durumda. Bayram sonrası hem yeni sezon hazırlıklarına başlayacak olan Kayseri Yolspor hem de transferleri tek tek açıklaması bekleniyor.

Kayseri Yolspor Genel Kaptanı Ahmet Akçeşme spor servisimize yaptığı açıklamada, “ Takımımızdan birçok oyuncu ayrıldı. Bu hiç önemli değil. Yolspor her zaman şampiyonluğa oynayacak kadroyu kuracak bir kulüptür. Biri dışardan olmak üzere 7-8 oyuncu ile daha görüşmelerimiz devam ediyor. Antrenörümüz Mehmet Susamış nezaretinde yeni sezon çalışmalarımız Bayramdan sonra başlamış olacak. Bizde bu süreçte transfer çalışmalarımızı yönetim olarak bitirmiş olacağız. Geçen sezon kaçırdığımız şampiyonluğu bu sezon yakalamak istiyoruz. Kulüp prensiplerimizden taviz vermeyerek Kayseri Yolspor’da oynayabilecek yetenekteki oyuncuları bir araya getirerek güzel bir takım oluşturacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Takımdan ayrılan isimler;

Batuhan Yıldırım, Can Ölçer –Yahyalıspor

Mehmet Ali Öncü-Fatih Ülker –Trend Gayrimenkulspor

Gökhan Savranlar – Kayseri Sağlıkspor

Mehmet Yaman –E.M.Belsinspor

Tolga Kara –Kıbrıs Değirmenlispor

Erman Çilsal –Cemal Tavran – Belli değil

Mevlüt Metin –Transfer görüşmeleri yapıyor


Yoruma kapalı.