Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Yaz Bir Galibiyet Daha

Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor, sahasında oynadığı maçta Mersin Büyükşehir Belediyespor'u 3-0 yenerek eli boş gönderdi.

281

Türkiye 2. Bayanlar Voleybol Ligi 5’inci grupta  mücadele eden temsilcimiz Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor sahasında oynadığı maçta  Mersin Büyükşehir Belediyespor’u set vermeden 3-0 mağlup ederek eli boş gönderdi.

Play-Off yolunda önemli galibiyete imza atan temsilcimiz Mersin Büyükşehir  Belediyespor 25.15, 25-22 ve 25-21 setlerle mağlup ederek puanını 43 yaptı ve şampiyonluk iddiasını sürdürdü.

Harun ve Seher Şahin yönetimindeki Kayseri OSB  Teknik Koleji Atletikspor Bayan Voleybol Takımı adım adım hedefine ilerliyor. Sezon başında beri sergilediği performansla dikkat çeken  Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor Çarşamba günü Erciyes Voleybol ile karşı karşıya gelecek.

Geride kalan 16 hafta sonunda 14 galibiyet ve 2 mağlubiyet alan Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor lider Konya Ereğli Gençlikspor’Un 3 puan gerisinde  2.sırada yer alıyor.

Çarşamba günü Erciyes Voleybol ile ligin 17.hafta karşılaşmasında karşılaşacak olan Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor bu maçı da kazanarak galibiyet serisini sürdürmek istiyor.

Kayseri OSB Teknik Koleji Atletik Spor ile Erciyes Voleybol maçı Çarşamba günü Atatürk Spor Salonunda saat 15.00’de başlayacak.

 

Yoruma kapalı.