Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YENİ BAŞKAN BELLİ OLDU

354

Trend Gayrimenkulspor Kulübünün yeni başkanı Emre Arıkan oldu. Emar Grup ve Emtaş Mühendislik sahibi olan genç iş adamı Emre Arıkan’ın yönetim kurulu üyeleri de belirlendi.

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor’da geçtiğimiz gün yapılan Olağanüstü Genel Kurul sonrası yeni başkan belli oldu. Trend Gayrimenkulspor Kulübünün yeni başkanı EMAR GRUP- EMTAŞ Mühendislik Sahibi Emre Arıkan oldu. Genç iş adamı bundan sonraki süreçte takımın yeni başkanı olurken, yönetimim kurulunda ise spora hizmet veren isimler yer aldı.

Kayseri Süper Amatör Küme ekiplerinden Trend Gayrimenkulspor Kulübünde yapılan Olağanüstü Genel Kurulu sonrası yeni yönetim belli oldu.  Emre Arıkan’ın başkanlığındaki Trend Gayrimenkulspor Kulübünde Oğulcan Karahan, Sinan Koçyiğit, Emre Aksoy, Emrah Arıkan, Mustafa Ulusoy, ve Önder Aslantaş yer aldı.  Denetim Kurulu asıl üyeleri ise Yunus Eren, Engin Yakut ve Ömer Karaca oldu.  Yönetim Kuurlu yedek üyeleri ise, Mahmut Koçyiğit, Erol Yücel, Mustafa Deveci, Mustafa Okumuş, Halis Barbaros, Arif Bayram Pekel ve Süleyman  Çevik olurken, Denetim Kurulu yedek  üyeleri ise, Onur Recep Çopur, Yavuz Özbey ve Ercan Özbey…

Trend Gayrimenkulspor Teknik Direktörü Emin Gök

“Bizim için tarihi günler biri”

2019-2020 sezonunda Trend Gayrimenkulspor’un başına geçen genç teknik adam Emin Gök, ilk sezonunda başarılı şekilde devam ediyor. Genç ve dinamik bir kadroya sahip olan teknik adam Emin Gök, takımın geleceğinden umut dolu. Trend Gayrimenkulspor’un başarısı için elinden gelenin fazlasını yaparak takımı bir yerlere getirmenin hesabını ve planını yapan Emin Gök, yeni yönetim ile eli daha da güçlendi.

Trend Gayrimenkulspor Teknik Direktörü Emin Gök, “ Bugün bizim için tarihi bir gün olabilir.  Geçmiş yönetim elinden gelen bütün  fedakarlığı yapıp,  bu takımı bir yerlere kadar getirdi.  Bütün iyi niyetliyle lige renk katacağımızı söylemiştik ve biz elimizden gelenin en iyisini yaparak lige renk kattık. Yeni bir hava değişiminin olacağını eski yönetim bana bildirdiğinde bir ön görüşmemiz oldu.  Emre Arıkan başkanla görüştüğümde hedeflerini, planlarını ileriye dönük neler yapabileceğini anlattığında güzel bir proje olduğuna inandım.  Onun için buradayım.  Heyecanlı bir yeni yönetim var. Kendilerini bu sektörde kabul ettirmişler ve başarılı bir yönetim.  Aynı zamanda sporla beraber hem gençliğe hizmet etmek hem de başarılı olmak istiyorlar.  Kendisinin bir sözü var, benim bulunduğum her yerde başarı vardır ve başarılı olmak için buradayım dedi. Başarı olmayacaksa hocam başlamayalım diye bir söz söyledi, bizde kesinlikle başarının olmadığı biz yokuz dedik. Bu yola kendimizi adadık ve devam ediyoruz. Sezon bitine kadar bu şekilde devam edeceğiz.  Yeni yönetim ve eski yönetim ayrımı olmadan yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz.  Çok güzel projelerin olduğunu bu 9 haftalık periyotta hem Süper Amatör Küme’ye hem de Kayseri spor camiası bunu bir kez daha görecek. Biz bunu yaşatacağız” dedi.

Yoruma kapalı.