Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÜNEŞLİ LİGE HAZIR

321

GÜNEŞLİ GENÇLİK LİGE HAZIR

İkinci Amatör Küme B Grubunda mücadele edecek olan Güneşli Gençlikspor lige hazır.

2019-2020 futbol sezonunda İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Güneşli Gençlikspor yarın oynayacağı Ambar Kızılırmakspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başladı. C Grubunda bir birinden önemli takımla ile mücadele edecek olan Güneşli Gençlikspor, sezona iyi başlamakta kararlı. Geçmiş sezonlarda ligin son haftalarında hedefinden kopan Güneşli Gençlikspor bu sezon ligin sonuna kadar zirvede olmaktan başka bir şey düşünmüyor. Kılıçaslan Yıldızspor, Olimpik Gençlikspor, Mevlana Yıldızspor, Kocasinan Gençlikspor, Trabzon 3861 Spor, Sindelhöyükspor, Cırgalanspor, Erciyes İdmangücü, Ambar Kızılırmakspor gibi takımlar ile mücadele edecek.

Güneşli Gençlikspor antrenörü Ersel Turkal, “ Yeni sezonda bütün takımlara başarılar diliyorum. Kazasız, belasız bir sezon olmasını temenni ediyorum. Bizim için iyi bir sezon olmasını diliyorum. Sezona iyi hazırlandık ve iyi başlamak istiyoruz. Yarın oynayacağımız Ambar Kızılırmakspor, maçını kazanarak sezona galibiyetle başlamak istiyoruz” diye konuştu.

11 yeni isim takım katıldı…

Güneşli Gençlikspor, yeni sezon öncesi kadrosuna 11 yeni isim dâhil etti.

Bu sezon iddialı bir kadro oluşturan Güneşli Gençlikspor, Yahyalıspor’dan Emre Yılmaz, İzmir Yelkitspor’dan Evren Özel, Hacılar Erciyesspor’dan Furkan Özkara, Muğla Gençlikspor’dan Mehmet Can Reyhandalı,  Kayseri Şekerspor’dan Ahmet Can Doğan, Cırgalanspor’dan İsa Özkara, Trend Gayrimenkulspor’dan Mahmut Kudak, Şükrü Yapgu ve filiz lisans kaptan Mustafa Özcan, Gazi Göktürk ve Sabit Temir’i transfer etti. Kadrosuna genç ve tecrübeli isimleri dahil eden Güneşli Gençlikspor, sezona iyi başlayıp, iyi tamamlamak istiyor.

(Haber: Memduh Borazan)

Yoruma kapalı.