Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MİLLİ DAVET!

Kadınlar 3.Ligindeki temsilcimiz Kayseri Gençlerbirliği'nden 2002 doğumlu başarılı oyuncu Aleyna Gültekin U17 Milli takımına davet edildi.

619

Kadınlar 3.Ligindeki temsilcimiz Kayseri Gençlerbirliği’nden 2002 doğumlu başarılı oyuncu Aleyna Gültekin U17 Milli takımına çağrıldı.

Kayseri Gençlerbirliği forması ile daha öncede Ay-Yıldızlı formayı giyen Aleyna Gültekin, bu kez U17 Milli takımında forma giymenin heyecanını yaşayacak. Kayseri Gençlerbirliği takımı antrenörleri Enes Karakaya ve Osman Bahadır Kökoğlu tarafından Türk futboluna kazandırılan Aleyna Gültekin’in hedefi A Milli takıma kadar yükselmek.

2014 yılından beri Kayseri Gençlerbirliği forması giyen Aleyna Gültekin, kısa zamanda yakaladığı başarıla sonunda Milli takıma kadar yükselerek Kayseri’nin gururu oldu. Birçok sporcunun hayaline performansı, başarısı, azmi,isteği ve arzusu ile ulaşan Aleyna, Ay-Yıldızlı formayla aynı başarıları yakalamak istiyor.

2-5 Nisan İstanbul Riva Milli Takımlar Tesislerinde toplanacak olan U17 Milli Takımı kampına katılacak olan Aleyna Gültekin gelecek oldukça umutlu.

 

 

Yoruma kapalı.