Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

TALAS ARAKLI DOSTÇA

Talasgücü Belediyespor üçüncü hazırlık maçında Araklıspor ile golsüz berabere kaldı.

334
Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde yer alan Talasgücü Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Yeni sezon öncesinde Sarı- Lacivertli takım hazırlık kampı çerçevesince üçüncü hazırlık maçını yaptı. Trabzon temsilcisi olan Araklıspor ile karşılaşan Talasgücü Belediyespor rakibi ile 0-0 berabere kaldı.
Teknik patron Halil Aslan’ın tüm oyuncularına şans verdiği karşılaşmada Sarı- Lacivertli takım Mustafa Bulut, Adem Demiroğlu, Rafet Kayapınar, Mehmet Tahir Kalem, Burak Öztürk, Altan Güneş, Canberk Soykuvvet, Mustafa İlkay Kartal, Yusuf Eser, Furkan Özdemir ve Melih Rahman Nişancı 11’i ile sahaya çıktı. Karşılaşmada temsilcimiz maç boyunca bir çok pozisyon bulmasına rağmen değerlendiremedi ve karşılaşma golsüz eşitlik ile sona erdi. 
ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Talasgücü Belediyespor teknik patronu Halil Aslan, çalışmaların devam ettiğini ve eksik yönlere daha da fazla yöneleceklerini söyledi. Aslan “sezon öncesinde bol hazırlık maçı yaparak takım içinde ki uyum sorununu ortadan kaldırmak istiyoruz. Hazırlık maçlarda alınan sonuçlar açıkçası çok önemli değil. Önemli olan sezona hazır girebilmek. Eksiklerimiz üzerinde daha da fazla duracağız” şeklinde konuştu.

Yoruma kapalı.