Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

1966 TURANSPOR İDDİALI

357

2019-2020 futbol sezonu İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan 1966 Turanspor, ligin ilk maçında Cumartesi günü Sümerspor ile karşı karşıya gelecek. Yeni sezona iddialı kadro ile girecek olan 1966 Turanspor sezona ise galibiyetle başlamak istiyor.

Antrenör Mehmet Yücel, yönetimindeki 1966 Turanspor, Sümerspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Diğer kulüplerin yanı sıra 1966 Turanspor’un hem yapısı hem de kuruluşu çok farklı.

1966 Turanspor Kulüp Başkanı Murat Canıtez yaptığı açıklamada, “ Yeni sezonda İkinci Amatör Küme’de mücadele edecek olan bütün takımla başarılar diliyorum. Kazasız, belasız bir sezon olmasını temenni ediyoruz. 1966 Turanspor olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için mücadele edeceğiz. Hafta sonu başlayacak olan yeni sezon öncesi çalışmalarımız devam ediyor. Ligin ilk maçımızda Sümerspor ile karşılaşacağız. Lige iyi ve galibiyetle başlamak istiyoruz. Lige iyi başlayıp, iyi tamamlamakta kararlıyız. Biz yönetim olarak elimizden gelenin fazlasını yaptık, yapmaya de devam edeceğiz. Bu haftadan itibaren artık söz teknik heyetimiz ve oyuncularımızda olacak. Bizlere desteklerini esirgemeyen Sedat Kılınç’a ise ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.