Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

GÖKTÜRK GÜMBÜR GÜMBÜR

105

İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek olan Kayseri Göktürkspor, hafta sonu başlayacak olan yeni sezon öncesi 8 yeni oyuncuyu kadrosuna kattı. Yeni sezonun ilk maçında Pazar günü Kuşçu Mithatpaşaspor ile karşı karşıya gelecek olan Göktürkspor bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz sezon yine 2.Amatör Küme’de mücadele eden Göktürkspor bu sene daha iddialı. Genç ve dinamaik bir kadro ile mücadele edecek olan Yeşil-Siyahlılar kadrosuna 8 yeni oyuncu kattı. Pazar günü Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada oynanacak olan Kuşçu Mithatpaşaspor ile Kayseri Göktürkspor müsabakası saat 15.00’de başlayacak. Yeşil-Siyahlılar dış transferde Kayseri Demirspor Tolgahan Kefkir, Gültepespor’dan Atakan Yıldırım, Bahri Avcı, Kayseri Şekerspor Osman Alkan ve Yeni Kıranardıspor’dan Hamdi Göğdeniz’in yanı sıra Sami Ferhat Sağ, Salih Bada ve Mehmet Akbulut’a ise filiz lisans çıkarttı.

Kayseri Göktürkspor antrenörü Mustafa Büyükbahçeci, “Yeni sezon İkinci Amatör Küme takımlarına hayırlı uğurlu olsun. Kazasız, belasız ve sakatlıksız bir sezon olmasını diliyorum. Bu sezon daha genç daha dinamik bir takım ile mücadele edeceğiz. Transfer ettiğimiz daha oyuncalarımıza camiamıza hoş geldiniz diliyor başarılar diliyorum. Transferi henüz noktalamadık görüşme halinde olduğumuz birkaç oyuncu daha var. İnşallah onlarda da mutlu sona ulaşacağız. Göze hoş gelen bir futbol oynayan, mücadele eden ve centilmenlikten ödün vermeyecek bir takım izlettirmek istiyoruz bu sene. Mücadele edecek tüm takımlara sakatlıksız bir sezon geçirmeleri dileği ile” diye konuştu.

Yoruma kapalı.