Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAYSERİ SİMYA KOLEJİ LİGE HAZIR

792

2019-2020 futbol sezonu İkinci Amatör Küme A Grubunda mücadele eden Kayseri Simya Koleji, sezonun ilk haftasında Pazar günü oynayacağı Kayseri Meysuspor maçı öncesi, yönetim ve futbolcularla yemekte buluştu.

Kayseri Simya Koleji’nde buluşan başkan, teknik heyet ve futbolcular önce yemek yedi, ardından konferans salonunda yeni sezon hakkında toplantı yaptı. Simya Koleji camiasında birlik ve beraberlik ortamı görünmeye değerdi.

Takımın antrenörü İsmail Göksu ve Ali Şakar, yeni sezonda her şeyden önce saygılı ve centilmen bir takım olmaları gerektiğini belirtti. Şampiyonluk hedeflediklerini belirten Göksu ve Şakar, “iyi bir takım kurduk. İnşallah sezon sonunda hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştular.

Erciyes Reşadiye Gençlikspor’dan transfer edilen isimler….

İŞTE YENİ TRANSFERLER

İkinci Amatör Küme A Grubunda mücadele edecek olan Kayseri Simya Koleji transferde kadrosuna önemli ve tecrübeli isimleri dahil etti. Geldikleri takımlarda şampiyonluk yaşamış ve genç dinamik bir ekip oluşturan Simya Koleji ligin başlamasını sabırsızlıkla bekliyor.

Başakpınar Belediyespor’dan transfer edilen isimler…

Kayseri Simya Koleji dış transferde kadrosuna Erciyes Reşadiye Gençlikspor’dan Hakan Bıyık, Paşacan Demirkaya, Halil Eren, Kadir Yılmaz, Tahsin Eraslan ve kaleci Fehim Çakmak, Başakpınar Belediyespor’dan ise Abdurrahim Çopur, Umut Akyol, Harun Arslan, Mehmet Türkmen, Yeni Esenspor’dan Batuhan Yıldırım, Yasin Yücel, Oğuz Arslan, Mustafa Tellioğlu, Mersin Gülnar Belediyespor’dan Serkan Tüzün, Ambar Kızılırmakspor’dan Halil Kadam, Kayseri Yavuzspor’dan Tugay Taşoluk, Kayserigücü FK’dan Yaşar Erdağ ve alt yapıdan Yasin Dumlu ile Alperen Bugöl takımda mücadele edecekler.

Sezona güçlü ve genç bir kadroyla başlayacak olan Kayseri Simya Koleji, kadrosunda dahil ettiği isimler ile ilk sezonunda başarılı olmayı hedefliyor. Yönetim ve teknik heyet sezon öncesi ellerinden gelenin fazlasını yaptığı öngörülürken artık söz sahada oyuncuların… (Haber-Foto: Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.