Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

CUMA ULUÇAY TALASSPOR’UN FORMA SPONSORU “EYLÜL MEDİKAL” OLDU

354

Kayseri İkinci Amatör Küme C Grubunda mücadele eden olan Cuma Uluçay Talasspor’a yeni sezon öncesi Eylül Medikal sahibi Mustafa Ildır forma sponsoru oldu.

Merhum Cuma Uluçay’ın adını taşıyan Cuma Ulıçay Talasspor, bu sezon 2.Amatör Küme C Grubunda mücadele edecek. 8-9 Şubat’ta başlayacak olan yeni sezon öncesi bir yandan hazırlıklarını sürdüren Cuma Uluçay Talasspor, bir yandan da sponsorlarla görüşmelerine devam ediyor.

Antrenör Orhan Uluçay’ın çalıştıracağı Cuma Uluçay Talasspor’a Kayseri’nin önde gelen Medikal şirketlerinden biri olan Eylül Medikal forma sponsoru oldu.

Eylül Medikal sahibi Mustafa Ildır, bu sezon Süper Amatör Küme ekibi Esen Makina Belsinspor’a ve Birinci Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Yavuzspor’a da forma sponsoru olmuştu. Spor camiasında maddi ve manevi olarak destek veren Mustafa Ildır, şimdide Cuma Uluçay Talasspor’a sponsor olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Eylül Medikal Sahibi Mustafa Ildır, Kayseri Amatör Ligine yaptığı özel açıklamada, “Çocukluğundan beri tanıdım güzel insan rahmetli Cuma Ulucay’in takımı olan Talasspor’umuza her türlü desteği vermeye hazırız. Bu sene Yavuzspor’a forma yaptırdım şampiyon oldu. Esen makina Belsinspor’a yaptırdım ve şuanda Süper Amatör Küme’nin lideri. İnşallah Cuma Ulucay Talasspor da şampiyon olacaktır, takımımızın arkasındayız. Orhan Uluçay hocama başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.