Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Cuma Uluçay’ın ismi 2. Amatör Küme’ye verildi

244

8 Şubat 2019 Cuma günü akşam saatlerinde Nevşehir’den Kayseri’ye gelirken trafik kazası geçirip hayatını kaybeden Belsinsporlu futbolu Cuma Uluçay’ın ismi 2. Amatör Küme’ye verildi.
Soykarcı, bu sezon oynanacak olan İkinci Amatör Küme maçlarının ”Cuma Uluçay İkinci Amatör Lig” ismi ile başlayacağını belirtti.

23-24 Şubat’ta başlayacak olan maçlar öncesi İkinci Amatör Küme’nin ismi dün ebediyete uğurladığımız reis lakaplı Cuma Uluçay’ın ismi verildi. Kayseri ASKF Genel Başkanı Musa Soykarcı ve yönetimi yaptığı toplantı sonrası Cuma Uluçay’ın ismini 2.Amatör Küme’ye verdi.

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı,” Cuma Uluçay çok değerli bir kardeşimizdi. Onu genç yaşta kaybetmek çok acı bir durum. Bizim için ahde vefa çok önemli bu yüzden Cuma kardeşimizin ismini 2. Amatör Küme ligiyle yaşatacağız. 23-24 şubat 2019 tarihlerinde başlayacak olan 2018-2019 futbol sezonu ikinci amatör ligi’mize Cuma Uluçay ismi yönetim kurulumuzca verilmiştir. Bundan böyle bu sezon İkinci Amatör Küme Cuma Uluçay 2. Amatör ligi olarak anılacaktır” dedi.

Yoruma kapalı.