Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ERCİYES REŞADİYE MUTLU SON ULAŞTI

A Grubunda ligin son maçında rakibi Güneşli Gençlikspor ile şampiyonluk maçına çıkan Erciyes Reşadiye Gençlikspor sahadan 3-1’lık galibiyetle ayrıldı ve A Grubunu şampiyon olarak tamamladı.

324

A Grubunda ligin son maçında rakibi Güneşli Gençlikspor ile şampiyonluk maçına çıkan Erciyes Reşadiye Gençlikspor sahadan 3-1’lık galibiyetle ayrıldı ve A Grubunu şampiyon olarak tamamladı.

   

STAT: Argıncık Stadı 2 Nolu Saha

HAKEMLER: Özgür Reha Alıcı ** Fikret Merih Kılıç ** Dursun Asutay **

SAHA KOMİSERİ: Çetin Kılıçaslan

ERCİYES REŞADİYE GENÇLİKSPOR:  Enes Türay *** Ahmet Yasin Taşkıran *** Ahmet Fidan *** Erdem Temir *** Erdinç Cengiz *** Sefa Kır *** Ahmet Pınar *** Emin Cebi *** Furkan Şanlı *** Nihat Aksu *** Umut Üçel ***

GÜNEŞLİ GENÇLİKSPOR: Fehim Çakmak * Yunus Doğruer * Resul Yılmaz * Osman Öztürk * Hüseyin Yılmaz * Ünal Arslan * Mustafa Karafakılı * Ali Sakar * (Yüksel Çağlıkasap *) Kadir Yılmaz * Emah Arslan * Hasan Yiğiter *

GOLLER: Dk. 8 Emin Cebe, Dk.66 Furkan Şanlı, Dk.87 Umut Üçel (Erciyes Reşadiye Gençlikspor) Dk.45 Kadir Yılmaz (Güneşli Gençlikspor)

KIRMIZI KART: Dk.52 Yüksel Çağlıkasap (Güneşli Gençlikspor)

İkinci Amatör Küme A Grubunda ligin son maçında Erciyes Reşadiye Gençlikspor ile Güneşli Gençlikspor şampiyonluk maçında Argıncık Stadı 2 Nolu Sahada kozlarını paylaştılar. Büyük çekişmeye ve mücadele sahne olan zorlu doksan dakikada zaman zaman yaşanan gerginlikle ise büyümeden engellendi. Argıncık Stadı 2 Nolu Sahada oynanan karşılaşmada lider Erciyes Reşadiye Gençlikspor iyi başladı ve aradığı golü 8.dakikada buldu. İlk yarının son saniyesinde Güneşli Gençlikspor Kadir ile bulduğu golle skoru 1-1 yaptı ve ilk yarı 1-1 tamamlandı. İkinci yarının 52.dakikasında Güneşli Gençlikspor’dan Yüksel Çağlıkasap direk kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı. 10 kişi kalan rakibi karşısında şampiyonluk için gol arayan Erciyes Reşadiye Gençlikspor 66.dakika Furkan Şanlı ve 84.dakikada Umut Üçel’in golleri ile sahadan 3-1’lık galibiyetle ayrılarak şampiyonluğunu ilan etti. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN-Muhammed KÖSEDAĞ)

Yoruma kapalı.