Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ULUÇAY’IN GÖZÜ KUPA’DA

Erciyes Reşadiye Gençlikspor'un genç ve başarılı antrenörü Orhan Uluçay, ilk sezonunda şampiyonluğa çok yakın...

281

İkinci Amatör Küme A Grubunda liderlik koltuğunda oturan Erciyes Reşadiye Gençlikspor şampiyonluğa çok yakın. Ligin son haftasında Pazar günü Argıncık Stadı’nda rakibi Güneşli Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek olan Erciyes Reşadiye Gençlikspor kazanması halinde mutlu sona ulaşacak.

Rakiplerinin gerisinden gelerek 35 puanla liderlik koltuğunda oturan Erciyes Reşadiye Gençlikspor gözünü hem kupaya hem de şampiyonluğa dikti. Dün yaptığı son antrenman ile  Güneşli Gençlikspor maçı hazırlıklarını tamamlayarak maç saatini beklemeye başlayan Erciyes Reşadiye Gençlikspor’da keyifler ve moraller yerinde.

Son haftalarda aldığı başarılı sonuçlar ve performansı ile dikkat çeken Erciyes Reşadiye Gençlikspor Pazar günü oldukça zor bir doksan dakikaya çıkacak. Güneşli Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek olan Erciyes Reşadiye Gençlikspor kendi kaderini kendi belirleyecek. Camia olarak şampiyonluğa kitlenen Erciyes Reşadiye Gençlikspor Kulübü bunu başaracak güce ve kapasiteye sahip. Güneşli Gençlikspor maçı öncesi takımda eksik veya sakat oyuncu bulunmuyor. Tam kadro olarak Güneşli Gençlikspor maçına çıkacak olan Erciyes Reşadiye Gençlikspor’da tek hedef 3 puanla ayrılarak mutlu sona ulaşmak.

Erciyes Reşadiye Gençlikspor’un genç ve başarılı antrenörü Orhan Uluçay ilk deneyiminde kupa kaldırmak istiyor. Bu sezon takım oalrak iyi grafik ortaya koyan Erciyes Reşadiye Gençlikspor geriden geldi ve İncesu Erdemspor ve Güneşli Gençlikspor önünde liderlik koltuğunda yer alıyor.

 

İlk Şampiyonluğunu Yaşamak İstiyor…

Güneşli Gençlikspor maçını kazanması halinde Erciyes Reşadiye Gençlikspor Kulübü tarihinde ilk kez şampiyonluk yaşayacak ve ilk kupasını alacak. 2015 yılında kurulmasına rağmen birçok takımın ulaşamadığı başarılara kısa zamanda ulaşan Erciye Reşadiye Gençlikspor sezonu kupa ile tamamlayarak emeğinin karşılığını almak istiyor. Camia olarak kupaya odaklanan Erciyes  Reşadiye Gençlikspor kısa zamanda büyük işler başarması camiadan takdir topluyor.

(Haber: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.