Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Erkiletspor’dan Sivasspor’a Gitti

Erkiletspor Kulübü yetiştirmeye ve Türk futboluna genç oyuncuları kazandırmaya devam ediyor.

1.033

 

Kayseri’nin köklü kulüplerinden Erkiletspor  Türk futboluna genç yetenekleri yetiştirmeye ve kazandırmaya devam ediyor.

Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor, Erkiletspor’dan 2004 doğumlu 14 yaşına Oğuzhan Yalçın’ı transfer ederek kadrosuna kattı. Şimdiye kadar birçok sporcusunu profesyonel takımlara ve profesyonel takımların alt yapısına gönderen Erkiletspor bunlara yeni bir  isimi daha ekledi. 2004 doğumlu Oğuzhan Yalçın bundan sonra futbol hayatına Demir Grup Sivasspor’da devam edecek.

Erkiletspor Kulübü daha önce Kazım  Çelik, Burak Arslan, Yusufhan Çalık gibi gelecek vaat eden oyuncuları farklı takımlara göndererek büyük bir başarıya imza atmıştı. Teknik Patron Zeki Akparlar ve Osman Arslan yönetimindeki Erkiletspor genç oyuncular büyük değer veriyor ve bu değerin karşılığını Türk futboluna  katarak almaya devam ediyor. 14 yaşındaki Oğuzhan Yalçın bundan sonra futbol kariyerini Süper Lig ekiplerinden Demir Grup Sivasspor alt yapısında devam edecek.

 

Görüşmeler Tamamlandı..

Demir Grup Sivasspor  Kulübü koordinatörleri ve Teknik Sorumluları ile yapılan yoğun görüşmeler tamamlanarak transferi gerçekleşti.2004 doğumlu Oğuzhan Yalçın’ı bundan sonra Kırmızı-Beyazlı forma ile izleyeceğiz. Oğuzhan Yalçın’ın yeni takımı Demir Grup Sivasspor ile bugün veya yarın lisansı çıkacağı öğrenildi. Bonservisi ile birlikte Demir Grup Sivasspor’a transfer olan Oğuzhan gelecek yıldızı adayları arasında.

Yoruma kapalı.