Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Hakemlerimize Görev!…

Hafta sonu oynanacak olan TFF 1.Lig, 2.Lig ve 3.Ligde Kayserili Hakemlerimize büyük görev. Merkez Hakem Kurulu tarafından bugün açıklanan programda hakemlerimize büyük görevler geldi.

673

İlimiz hakemlerine profesyonel maçlarda görev.  Abdulkadir Bitigen, Necati Selçuk Şahin, Emre Altun, Alim Kandemir, Hüseyin Otyakmaz, Osman Baruk ve Halit Karacabay hafta sonu profesyonel maçlarda görev yapacaklar. Abdulkadir Bitigen, Emre Altun ve Necati Selçuk Şahin orta hakem,  Alim Kandemir dördüncü hakem ve Hüseyin Otyakmaz, Osman Baruk, Ahmet Ulu ve Halit Karacabay ise yardımcı hakem olarak görev yapacaklar.

 

 

A Klasman Hakemi  Abdulkadir Bitigen Pazar günü oynanacak olan Spor Toto TFF 1.Lig Akın Çorap Giresunspor- İstanbulspor maçında düdük çalacak. Bitigen’in yardımcılıklarını  Hüsnü Emre Çelimli ve utku Tunavelioğlu yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Zorbay Küçük olacak.

 

 

 

 

————————————————————————————————————————–

B Klasman Hakemi Necati Selçuk Şahin Pazar günü oynanacak olan Spor Toto 2.Lig Kırmzı Grupta Kocaeli Birlikspor ile Eyüpspor arasında oynanacak  olan karşılaşmada düdük çalacak. Şahin’in yardımcılıklarını Özgün Karakoçlu ve Serkan Gülçer yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Hakan Ergin olacak.

 

 

—————————————————————————————————————————-

C Klasman Hakemi Emre Altun Pazar günü oynanacak olan Spor Toto 3.Lig 2 Grupta Ergene Velimeşespor ile Gölcükspor maçında düdük çalacak.  Altun’un yardımcılıklarını Muhammed Sait Emre Alagöz ve  C Klasman Yardımcı Hakemimiz Halit Karacabay  yapacak. Maçın dördüncü hakemi ise Celil Demircan olacak.

—————————————————————————————————————————-

 

TFF 2.Lig  Beyaz Grupta Pazar günü oynanacak olan Kahramanmaraşspor ile  Ottocool  Karagümspor maçında C Klasman Hakemi Alim Kandemir dördüncü hakem olarak görev yapacak.

 

TFF 3.Lig 1.Grupta Pazar günü oynanacak olan Bayburt Grup İl Özel İdare Gençlikspor ile  Çanakkale Dardanelspor maçına  C Klasman Yardımcı Hakem Hüseyin Otyakmaz 1.yardımcı hakem olarak görev yapacak. TFF 3.Lig 3.Grupta Pazar günü oynanacak olan Tarsus İdman Yurdu ile  Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor maçında C Klasman Yardımcı Hakem Osman Baruk 1.yardımcı hakem olarak görev yapacak.

B Klasman Yardımcı hakem Ahmet  Ulu Pazar günü oynanacak olan  Buğsaşspor ile Silivrispor maçında 1.yardımcı hakem olarak görev yapacak.

Kayseri Amatör Ligi olarak hakemlerimize başarılar diliyoruz. Hakem şansı yanları olması temennisi ile..

 

 

Yoruma kapalı.