Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Soykarcı: “Çıkan Haberler Bizleri Üzdü”

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı, "Kayseri Sağlıkspor-Kayseri Meysuspor futbol müsabakasının Futbol İl Temsilciliği tarafından ertelenmediğine dair çıkan haberler bizleri üzmüştür" dedi.

253

Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Musa Soykarcı, yazılı bir açıklama yaptı. Soykarcı, Hafta içi çıkan haberlere açıklık getirerek şehitleri bir kez daha Rahmetle andı.

 

Afrin bölgesinde terör örgütlerine karşı başlatılan “Zeytin Dalı” Harekatının dördüncü gününde hemşehrimiz piyade uzman çavuş Mehmet Muratdağı”nın şehadet haberini millet olarak büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Gerek yerel medyada,gerekse ulusal medyada şehidimizin kardeşi olan Emre Muratdağı’nın ilimiz Süper Amatör Futbol liginde müsabakalara çıkan Kyseri Sağlıkspor kulübünde futbol oynadığı ve 28 ocak 2018 Pazar günü oynadıkları  Kayseri Sağlıkspor-Kayseri Meysuspor futbol müsabakasının Futbol İl Temsilciliği tarafından ertelenmediğine dair çıkan haberler bizleri üzmüştür. Şehitlerimiz konusunda son derece duyarlı olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu yönetim kurulu ve Genel Başkanı Ali Düşmez, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu ve Başkanı Musa Soykarcı’nın tüm  Milletimiz gibi hassasiyeti kamuoyunun malumudur.

Kaldı  ki 28 ocak 2018 Pazar günü oynanan  Kayseri Sağlıkspor- Kayseri Meysusspor müsabakasına yasımızdan dolayı siyah forma ile çıkmış bunun yanında tüm amatör müsabakalara çıkan takımlar Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonumuzun hazırlattığı “ KALBİMİZLE,DUALARIMIZLA MEHMETÇİĞİN YANINDAYIZ” pankartlarıyla çıkmışlardır.

Bu duygularla , halen naaşına ulaşılamayan şehidimize Allah’tan rahmet başta  kederli ailesi olmak üzere sporcumuz Emre Muratdağı’na ve milletimize başsağlığı dileriz.

Yoruma kapalı.