Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Teşekkür ve Ayrılık

Birinci Amatör Küme B Grubunu 25 puanla tamamlayan Amarat Gençlikspor’da ayrılık.  Hafta sonu oynanan Sanayi Esnafspor maçı sonrası Amarat Gençlikspor Kulüp Başkanı Devlet Ünlü istifa ettiğini açıkladı.

222

 

Birinci Amatör Küme B Grubunu 25 puanla tamamlayan Amarat Gençlikspor’da ayrılık.  Hafta sonu oynanan Sanayi Esnafspor maçı sonrası Amarat Gençlikspor Kulüp Başkanı Devlet Ünlü istifa ettiğini açıkladı. Hafta sonu oynanan ligin son maçlarının ardından Amarat Gençlikspor Kulüp Başkanı Devlet Ünlü teşekkür ederek kulüp başkalığından istifa etti.

Spor bir sevgidir spor vazgeçilmeyecek bir aşk olduğunu belirten Devlet Ünlü yaptığı açıklamada, “ Amarat Gençlikspor kulübüne yönetici olarak 2006-2007 sezonunda İkinci Amatör Ligindeyken yönetici olarak görev aldım. İlk yılı şampiyon olarak tamamlayarak Birinci Amatör Küme’ye çıktı. O yıldan bu zamana kadar Birinci Amatör Küme’de iki kez şampiyon olup Süper Amatör Küme’ye yükseldik ama başarılı olamayıp tekrar Birinci Amatör Küme’ye düştük. 10 yıl hocalığımızı yapan değerli hocamız Kerim Çona’yı ve yönetimde bulunan diğer arkadaşlarımı da tebrik edemeden geçemeyeceğim. Herkes üzerine düşen görevi yaptı. Kendilerine de teşekkürler ediyorum. Emeklerine saygı duyuyorum. Bu bir hizmet aşkı kendilerine saygılar sunuyorum. Spor bir sevgidir spor vazgeçilmeyecek bir âşıktır. Onun içinde kopması mümkün olmayan sevdadır ama ben bu dönemleri acısıyla tatlısıyla birçok şeyler yaşadım. Çok güzel bir arkadaşlık unutulmayacak dostluklar kazandım. Hepsi bana Amarat Gençlikspor Kulübü yaşattı. Çünkü Amarat Gençlikspor Kulübü bir markadır. Spor camiasında burada benimde yorulduğum anlar oldu. Kaldıramadığım olaylar oldu. Onun için bugün itibari ile Amarat Gençlikspor Kulübü Kulüp Başkanlığından istifa ediyorum. Bundan sonraki sezonlarda başarılar diliyorum” diye konuştu.

Yoruma kapalı.