Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Yeni Takımları Belli Oldu

Cüneyt Turgut, Osman Kuş, Okan Yenidünya, Muhammed Yasin Turgutalp ve Talha Çoban imzayı attı.

1.067

2017-2018 ara transfer tescil döneminin son gününde Kayseri Erciyesspor’dan ayrılan futbolcular oldu. Türkiye 3.Lig 2.Grup’ta bulunan ve amatör kümeye düşmesine kesin gözüyle bakılan Kayseri Erciyesspor’da 5 futbolcu ligin ikinci yarısı itibariyle takımda olmayacak.

Kayseri Erciyesspor’da Osman Kuş, Cüneyt Turgut, Okan Yenidünya ve Muhammed Yasin Turgutalp Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta kümede kalma mücadelesi veren takımlardan Çatalcaspor anlaşırken Talha Çoban, Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta bulunan 12 Bingölspor ile anlaşmaya vardı. Transferin son günü imza atan 5 oyuncu takımlarına katılarak lisansları dün gece itibari ile çıktı.

      

Kayseri Erciyesspor’da sezon başından beri gösterdikleri performans ile dikkat çeken   Cüneyt Turgut, Osman Kuş, Okan Yenidünya, Muhammed Yasin Turgutalp ve Talha Çoban  bir çok takım tarafından takip diliyordu ve kararlarını vererek Kayseri’den ayrıldılar. Bu oyuncuların takımdan ayrılmasından sonra spor camiasında Kayseri Erciyesspor artık amatör’de yorumları yapıldı.

Yoruma kapalı.