Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

Emre Milli Takıma Davet Edildi

U15 Milli takımı Rusya ile Antalya'da oynayacağı hazırlık maçları aday kadrosu belli oldu. Aday kadroda Kayserispor'un Messi Lakaplı oyuncusu Emre Demir'de devam edildi.

485

Kayserispor alt yapından forma giyen ve gelecekte büyük beklentiler olan Emre Demir, U15 Milli Takımı aday kadrosuna davet edildi.  Kayserispor’a geldiği günden bugüne kadar bir birinden önemli işlere imza atan Emre Demir, milli takıma giderek diğer arkadaşlarının önüne açan isim oldu. Gelecekte büyük beklentiler olan Emre Demir Sarı-Kırmızılı forma ile gösterdiği performansla milli takımlara davet ediliyor.

Hem Avrupada hem de Türkiye birçok takımın yakından takip ettiği Emre Demir, Kayserispor’da çok mutlu. Bir kaç yıl sonra iyi yerlere gelmesi beklenen Emre Demir, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Genç Milli takımlar sorumlusu Tolunay Kafkas’ın Kayserispor’da çalıştığı dönemde Emre Demir’i A Takıma çıkartan ilk teknik adam olmuştu. Emre’yi yakından tanıyan Tolunay Kafkas, Emre Demir’den gelecekte çok şeyler bekliyor.

U15 Milli Takımımızın Rusya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı. U15 Milliler, 6 Şubat 2018 Salı günü Antalya’nın Belek ilçesinde bulunan Gloria Sports Arena’da saat 13.30’da bir araya gelecek.

U15 Milli Takımımız; Rusya U15 Milli Takımı ile Gloria Sports Arena’da 9 ve 14 Şubat 2018 tarihlerinde iki hazırlık maçı oynayacak.

U15 Milli Takımımızın Rusya maçları aday kadrosunda şu isimler bulunuyor:

Kaleciler:

Ahmet Çağrı Güney (Bursaspor), Kerem Yusuf Ersunar (Galatasaray A.Ş.), Osman Ertuğrul Çetin (Fenerbahçe A.Ş.)

Defans:

Abdullah Şahindere (Gençlerbirliği), Abdullah Tazgel (Bursaspor), Ahmet Gülay (Beşiktaş A.Ş), Ata Öztürk (Kasımpaşa A.Ş.), Emin Bayram (Galatasaray A.Ş.), Ruhan Arda Aksoy (Fenerbahçe A.Ş.), Serdar Saatçi (Beşiktaş A.Ş.), Yusuf Erdem Gümüş (Galatasaray A.Ş.)

Orta Saha:

Berke Gürbüz (MKE Ankaragücü), Emre Demir (Kayserispor), Eren Güler (Bursaspor), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Samet Halvacı (Galatasaray A.Ş.), Selman Faruk Dibek (Galatasaray A.Ş.), Tuğbey Akgün (Bursaspor), Yiğit Emre Çeltik (Altınordu A.Ş.)

Forvet:

Abdullah Soğucak (Altınordu A.Ş.), Fehmi Koç (Antalyaspor A.Ş.)

Genç Milli Takımlar Sorumlusu: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Nedim Yiğit

Maç Programı:

09.02.2018 – 13.00 / Türkiye – Rusya / Gloria Sports Arena – Belek – Antalya

14.02.2018 – 13.00 / Türkiye – Rusya / Gloria Sports Arena – Belek – Antalya

Yoruma kapalı.