Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

MUTLULUKLAR

Kayseri spor camiasının sevilen antrenörlerinden ve Makfit 'Fitness & Crossfit Spor Salonu sahibi Mehmet Akif Kurt, Merve Özkan (Kurt) ile dünya evine girdi.

581

 

Kayseri spor camiasının sevilen antrenörlerinden ve Makfit ‘Fitness & Crossfit Spor Salonu sahibi Mehmet Akif Kurt, Merve Özkan (Kurt) ile dünya evine girdi.

Talas Diva Düğün Salonunda gerçekleşen düğün törenine Kurt ve Özkan aileleri, yakınlar, arkadaşları, sevenleri ve davetliler katıldı. Gece geç saatlere kadar eğlenen Mehmet Akif ve Merve’nin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.   Çalan şarkılarla kendilerini yalnız bırakmayan davetlilerle eğlenen genç çift, düğün sonunda davetlilerin tebriklerini kabul etti.

Katılımın yoğun olduğu düğüne Kayserispor yıldız oyuncusu Emre Demir, Kayseri’nin yetiştiriği şuan Kardemir Karabükspor’da forma giyen Ramazan Övüç ve Türk futboluna büyük emekler veren Ramazan Durdu’da katılanlar arasıydı.

Yahyalıspor yalnız bırakmadı…

Yeni sezonda Yahyalıspor’da görev yapan antrenör Mehmet Akif Kurt bu mutlu gününde Yahyalıspor Kulübü yalnız bırakmadı. Yahyalıspor Kulüp Başkanı Sedat Koyuncu, Antrenörler Yücel Sarıgül, Yusuf Yanar ve oyuncular yalnız bırakmadı.  Oyuncuların sahneye davet edilerek damat Mehmet Akif Kurt ile karşılıklı oyun oynayıp daha sonra tebrik ederek salondan ayrıldılar. Bizde Kayseri Amatör Ligi olarak Mehmet Akif ve Merve Kurt’a bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.       (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

Yoruma kapalı.