Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

HAKEMLERİN GÖZÜ MHK’DA!…

Kayseri Bölgesinden 3 orta hakem ve 4 yardımcı hakem olmak üzere toplam 7 kişi  terfi edildi.

561

Hakemlerin merakla beklediği terfiler yaklaştı. Temmuz ayının içerisinde açıklanması beklenen terfiler öncesi Kayseri Hakemleri için geçerli olmak üzere 7 hakem yeni sezonda B Klasman, B Klasman Yardımcı, C Klasman ve C Klasman Yardımcı olmaları için terfi edildiler.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kuruluna Kayseri’den 7 hakem terfi edildi. Merkez Hakem Kurulu tarafından 21 Haziran Perşembe günü Ankara’da Bölgesel olarak yapılacak olan Klasman terfi kursuna hakemlerimiz davet edildiler.

    

 

Alim Kandemir, C Klasman Hakemliğinden, B Klasman Hakemliğine, Süha Adıyaman, C Klasman Yardımcı Hakemliğinden, B Klasman Yardımcı Hakemliğine, Osman Baruk C Klasman Yardımcı Hakemliğinden, B Klasman Yardımcı hakemliğine, Halit Karacabay, C Klasman Yardımcı Hakemliğinden, B Klasman Yardımcı hakemliğine, Burak Altınel Bölgesel Hakemlikten, C Klasman hakemliğine, Özgür Reha Alıcı Bölgesel Hakemlikten, C Klasman Hakemliğine ve Gökhan Erzin Bölgesel Yardımcı Hakemliğinden, C Klasman Yardımcı Hakemliği terfi kursuna davet edildiler. 2017-2018 futbol sezonunda yönettikleri maçlara ortaya koydukları performans ve aldıkları notlar ile dikkat çeken 8 Kayseri Bölgesi hakemi Temmuz yayında açıklanacak olan karar sonrası belli olacak. (Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

 

Yoruma kapalı.