Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

ŞAMPİYON MİMARSİNAN

Play-Off ilk maçında İncesu Erdemspor 2-1 ve Enes Gençlikspor’u 4-0 mağlup eden Mimarsinanspor şampiyonluğunu ilan etti.

134

Play-Off ilk maçında İncesu Erdemspor 2-1 ve Enes Gençlikspor’u 4-0 mağlup eden Mimarsinanspor şampiyonluğunu ilan etti. Siyah-Beyazlılar Birinci Amatör Küme’ye çıkan son takım oldular.

STAT: Argıncık Stadı 1 Nolu Saha

HAKEMLER: Özgür Reha Alıcı *** Gökhan Erzin *** Muhammed Gündüz ***

SAHA KOMİSERİ: Çetin Kılıçaslan

MİMARSİNANSPOR: Onur Ergün *** Erkan Kandöker *** Efekan Korkmaz *** Tarık Türker Mutlu *** Yavuz Özbey *** Muhammed Gök *** İsmail Arslan *** Musa Aras *** Halis Barbaros *** Murat Tahmaz **** Alpaslan İnce ***

ENES GENÇLİKSPOR: Arif Topaloğlu * Burak Öztürk * İslam Kızmaz * Oğuzhan Kocaket ** Selçuk Güner * Yakup Ferdi Ceylan * Bekir Gürbüz * Muammer Şahan * İlker Bayeren ** Adem * Hüseyin Pekşan *

GOLLER: Dk.33.70.76 Murat Tahmaz, Dk.63 Muhammed Gök (Mimarsinanspor)

İkinci Amatör Küme Play-Off ikinci maçında hafta sonu oynadığı maçta Enes Gençlikspor’u 4-0 gibi net bir sonuçla mağlup eden Mimarsinan mutlu sona ulaşan takım oldu.

Normal sezonu C Grubunda ikinci sırada tamamlayan Mimarsinanspor, oynadığı  maçlarda İncesu Erdemspor’u 2-1 ve son olarak Enes Gençlikspor’u 4-0 mağlup ederek mutlu sona ulaşan takım oldu.  Mimarsinanspor yeni sezonda Birinci Amatör Küme’de mücadele edecek. İncesu Erdemspor ve Enes Gençlikspor ise hedeflerinin gerisinde kaldı.  Erciyes Reşadiye Gençlikspor, Sindelhöyükspor ve Talas Anayurtspor’un ardından son çıkan takım ise Mimarsinanspor oldu.  Hafta sonu Argıncık Stadı 1 Nolu Sahada oynanan karşılaşmada ilk yarıyı 1-0 önde tamamlayan Mimarsinanspor ise ikinci yarıda arka arkaya bulduğu goller ile skoru 4-0 yapan Mimarsinanspor rahatladı ve kalan dakikalarda başka gol olmayınca Mimarsinanspor, Enes Gençlikspor 4-0 ile geçerek mutlu sona ulaştı. Maç sonunda Mimarsinansporlu futbolcular rakip takım oyuncuları  tebrik ettikten sonra saha içinde büyük bir sevinç yaşadı.

Yoruma kapalı.