Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KAYSERİ BÖLGESİ KLASMAN HAKEMLERİ BELLİ OLDU.

Merkez Hakem Kurulu, 2018-2019 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıkladı.

789

Merkez Hakem Kurulu tarafından açıklanan listede Kayseri Bölgesinden Süper Lig orta hakem olarak Abdulkadir Bitigen ve Süper Lig yardımcı hakem olarak Mustafa Savranlar yer aldı.  Merkez Hakem Kurulu (MHK) 2018-2019 futbol sezonu için Kayseri’den Süper Lig, B Klasman, C Klasman ve Bölgesele toplamda 24 hakem görev yapacak. 24 hakemden 6’sı orta hakem olarak 18’i ise yardımcı hakem olarak görev yapacak. Kayseri Bölgesinden yeni sezonda A Klasmanda orta hakem ve yardımcı hakem olarak görev gelmemesi herkesi şaşırttı.

Kayseri Bölgesi adına en sevindirici ise Abdulkadir Bitigen’in yeniden Süper Lige dönmesi oldu. 1 yıl aradan sonra yeniden  A Klasmandan, Süper Lige çıkan Abdulkadir Bitigen  Kayseri’nin gururu oldu. 2017-2018 sezonunda A Klasmanda görev yapan Abdulkadir Bitigen yeni sezonda yeniden Süper Lige yükseldi ve ilimizin en üst klasman hakemlerinden biri oldu.

B Klasmanda orta hakem olarak Alim Kandemir ve B Klasman Yardımı hakem olarak Ali Etlikçi, Ahmet Ulu, Suha Adıyaman ve Osman Baruk yükselen isimler oldular. Özgür Reha Alıcı orta hakem olarak C Klasman, Hacı Mehmet Ekmekyermez, Halit Karacabay, Hüseyin Otyakmaz yardımcı hakem olarak C Klasmana,  Burak Altınel, Ramazan Haymana, Cem Eray Eşmekaya orta hakem olarak Bölgesele,  Ahmet Çıtak, Ahmet İnci, Dursun Asutay, Gökhan Erzin, Recep Güneş, Muhammed Gündüz, Levent Yeşilyurt, Furkan Ulu, Turan Çelik, Sertan Seven ise yardımcı hakem olarak Bölgesel terfi ettiler.

 Süper Lig Hakemi

 Abdulkadir BİTİGEN 

Süper Lig Yardımcı Hakemi

 Mustafa SAVRANLAR        

 

 

B KLASMAN HAKEMİ VE B KLASMAN YARDIMCI HAKEMLER

B Klasman Hakemi: Alim Kandemir

B Klasman Yardımcı Hakemler:  Ali Etlikçi,  Ahmet Ulu,Suha Adıyaman, Osman Baruk

 

 

 

 

 

 

 

 

C KLASMAN  HAKEMİ VE C KLASMAN YARDIMCI HAKEMLER

C Klasman Hakemi: Özgür Reha Alıcı

C Klasman Yardımcı Hakemler:  Hacı Mehmet Ekmekyermez, Halit Karacabay, Hüseyin Otyakmaz

 

BÖLGESEL HAKEM VE BÖLGESEL YARDIMCI HAKEMLER

Bölgesel Hakemler: Burak Altınel, Ramazan Haymana, Cem Eray Eşmekaya

Bölgesel Yardımcı Hakemler: Ahmet Çıtak, Ahmet İnci, Dursun Asutay, Gökhan Erzin, Recep Güneş, Muhammed Gündüz, Levent Yeşilyurt, Furkan Ulu, Turan Çelik, Sertan Seven

(Haber-Foto: Memduh BORAZAN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yoruma kapalı.