Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

SİNDELHÖYÜKSPOR’DAN MUHTEŞEM ŞAMPİYONLUK GECESİ

Kayseri İkinci Amatör Küme’de 2017-2018 futbol sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Sindelhöyükspor  görkemli bir şampiyonluk gecesi gerçekleştirdi.

341

Kayseri İkinci Amatör Küme’de 2017-2018 futbol sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Sindelhöyükspor  görkemli bir şampiyonluk gecesi gerçekleştirdi.

Bu sezon İkinci Amatör Küme B Grubunda rakiplerinin önünde ligin son maçında mutlu sona ulaşan Yeşil-Beyazlı takımın yönetimi tarafından hazırlanan şampiyonluk kutlaması görülmeye değerdi. Sindelhöyük Balık Evi’nde gerçekleşen şampiyonluk kutlamasına 7’den 70’e herkes katıldı. Akşam saatlerinde başlayan şampiyonluk kutlaması gecenin geç saatlerine kadar devam etti.  Bir sezonun emeğinin karşılığı şampiyon olarak taçlandıran Sindelhöyükspor takımı şampiyonluk kutlaması da bir o kadar muhteşem oldu.

  

Sindelhöyükspor’un şampiyonluk kutlamasına Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Kayseri Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Musa Soykarcı, Kayseri Futbol İl Temsilcisi Süleyman Özçınar, Kayseri Spor Sağlıkçılar Derneği Başkanı Memduh Koca, Sindelhöyük Eski Belediye Başkanı Hamdullah Deringöl, Cırgalanspor Kulüp Başkanı ve ASKF Üyesi Yaşar Ekincioğlu, Kayseri Demirspor Kulüp Başkanı Yılmaz Öztürk, Argıncık Esnafspor Kulüp Başkanı Sinan Duran, Erkiletspor yönetici Kenan Eken, Erkiletspor Antrenörü Osman Arslan, Argıncıkspor Antrenörü  Bülent Yılmaz, sporcular, yöneticiler ve misafirler katıldı.

Yoruma kapalı.