Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

KLASMAN YÜKSELENLERE PLAKET VERİLDİ

2018-2019 sezonu öncesi klasman yükselen hakemler tek tek kürsüye davet edilerek, plaketleri ile kokartları teslim edildi.

232

 

2018-2019 sezonu öncesi klasman yükselen hakemler tek tek kürsüye davet edilerek, plaketleri ile kokartları teslim edildi.

C Klasman Hakemliğinden B Klasmana yükselen hakem Alim Kandemir’e plaketini Kayseri İl Hakem Kurulu Başkanı Turgay Duman takdim etti.

Bölgesel Hakemliğinden C Klasmana yükselen hakem Özgür Reha Alıcı’ya plaketini TFFHGD Kayseri Şube Başkanı Nuri Karahançer takdim etti.

C Klasman Yardımcı Hakemliğinden B Klasman Yardımcı Hakemliğe yükselen Suha Adıyaman’a plaketini Şükrü Bayraktar takdim etti.

C Klasman Yardımcı Hakemliğinden B Klasman Yardımcı Hakemliğe yükselen Osman Baruk’a plaketini Murad Çınar takdim etti.

İl Hakemliğinden, Bölgesel Yardımı hakemliğe yükselen Furkan Ulu’ya plaketini Ömer Faruk Ocak, Turan Çelik’e Ünal Altınel ve Levent Yeşilyurt’a Fahri Aksoy takdim etti.

Bölgesel Gözlemcilikten, Klasman Gözlemciliğe yükselen Fahri Aksoy’a plaketini Abdulhakim Akgöz takdim etti.

 

 

PLAKETLE ONURA EDİLDİLER

Meslekte 30 yılını doldurmuş hakem ve gözlemcilere TFFHGD Kayseri Şubesi olarak plaket verildi. Uzun yıllar hem amatörde hem de profesyonel liglerde görev yapan eski hakemler, şuan ki gözlemcilere verilen plaketler büyük alkış aldı. 30 yılı dolduran Turgay Duman, Osman Altun, Ünal Altınel, Recep Kaya ve Mustafa Özizmirli’ye yapılan açılış töreninde plaketleri takdim edildi.

 

 

 

 

DOYASIYA EĞLENDİLER

Kayseri bölgesi hakemleri hafta sonu Kozaklı’da yapılan sezon açılışı ve kampta doyasıya eğlendiler. Yoğun bir katılımın olduğu kampta hakemler ve gözlemciler havuz ile termalde doyasıya eğlenerek tadını çıkardılar. Oldukça renkli görüntülere sahne olan kampta neşeli, keyifli anlar yaşandı. Hakemlerin ve gözlemcilerin doyasıya eğlendiği Kozaklı kampı görünmeye

değdi.

SEMİNER VERİLDİ

Yeni sezon açılışını hafta sonu Kozaklı’da gerçekleşen Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Kayseri Şubesi yarın başlayacak olan yeni sezon öncesi açılışa katılan hakem ve gözlemcilere değişen kurallar hakkında seminer verdi. Recep Kaya tarafından yazılı ve videolu olarak anlatılan seminerde hakemler ile gözlemciler 2018-2019 sezonunda değişen  kuralları öğrendiler. Birkaç kuralın TFF ve Merkez Hakem Kurulu tarafından değiştirildiği görüldü. Hakemlerin ve gözlemcilerin yeni sezonda bu kurallara uyması istendi ve yanlış karar vermeleri söylendi.  (Özel Haber-Foto: Memduh BORAZAN) 

 

 

Yoruma kapalı.