Kayseri Amatör Ligi İnternet Sitesi

YOLSPOR’DA TRANSFERDE DURMAK YOK

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme'de mücadele edecek olan Kayseri Yolspor transferde nokta atış yapmaya devam ediyor.

884

Mustafa Hür Öztürk Süper Amatör Küme ekiplerinden Kayseri Yolspor’da durmak yok. Transfer çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Turuncu-Siyahlılar geçtiğimiz sezon Yahyalıspor’da forma giyen orta saha oyuncusu Gökhan Savranlar’ı kadrosuna kattı.

Yeni sezon öncesi çalışmalarına 25 Ağustos’ta başlayacak olan Kayseri Yolspor bugüne kadar transferlerini tamamlayarak tam kadar hazırlıklara başlamak istiyor. Geçtiğimiz sezon ki kadrosunu aşağı yukarı koruyan ve üzerine nokta atış yapan Kayseri Yolspor daha önces Ümit Al, Fatih Ülker, Emre Çolak, Cüneyt Egemen Karagöz’ü kadrosuna katmıştı.  4 oyuncunun ardından bir dönem Kayseri Yolspor forması giyen Gökhan Savranlar yeniden yuvaya dönüş yaptı.

Geçen sezon Yahyalıspor’un şampiyon olmasından büyük pay sahibi olan orta saha oyuncusu Gökhan Savranlar yeni sezonda Turuncu-Siyahlı takımın formasıyla mücadele edecek. Kulüp tesislerinde düzenlenen imza törene Kayseri Yolspor Kulüp Başkanı Ahmet Kulak ve Kayseri Yolspor Genel Kaptanı Ahmet Akçeşme katıldı.

Yoruma kapalı.